Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Об’єднана команда факультетів БТЕК+АКС – бронзовий призер Кубку Єдності НУХТ!

У п'ятницю, 30 травня, у спорткомплексі НУХТ проходили фінальні матчі Кубку Єдності з футзалу. Наша об’єднана команда факультетів біотехнології та екологічного контролю й автоматизації і комп’ютерних систем (БТЕК+АКС) зустрілася з командою факультету економіки і менеджменту (ЕіМ) у боротьбі за третє місце.

Команда БТЕК+АКС після прикрого програшу у півфіналі (забігаючи наперед, майбутнім переможцям турніру) була серйозно налаштована взяти реванш та вибороти бронзові нагороди, тому з самого початку готувала себе до важкого матчу, яким він і виявився.

Від стартового свистка стало очевидно, що команди боротимуться за призове третє місце до самого кінця і просто так ніхто здаватися не збирається. Вже від перших хвилин почалася жорстка гра на кожному сантиметрі поля з великою кількістю фолів. Наша команда сміливо йшла вперед, сподіваючись на швидко забитий м'яч, однак першими пропустили саме ми. Та у наступній же атаці рахунок знову став нічийним, відзначився Кононенко Валерій. Після обміну голами в першій половині зустрічі далі забивала тільки наша команда. На перерву футболісти пішли за рахунку 4:1 на користь збірної БТЕК+АКС.

Після відпочинку команда ЕіМ пішла в атаку і відіграла три м'ячі, зробивши рахунок нічийним – 4:4! Зібравшись з силами, гравці команди БТЕК+АКС знову заволоділи ініціативою і змогли забити ще один гол. Але й цього виявилося недостатньо: команда ЕіМ відквитала м’яч.

Основний час закінчився з рахунком 5:5, тому гру було продовжено у додатковий: 2 тайми по 3 хвилини кожен. Дві команди дуже виснажилися та вже готували себе до серії пенальті, але до лотереї діло не дійшло. Найважливіший м’яч нашої команди на турнірі на свій рахунок записав Кононенко Валерій. Ще через одну хвилину рахунок став 7:5, гол забив Шундрик Артем. Фінальний свисток означав лише одне – бронзу виграла команда БТЕК+АКС! Цей матч можна сміливо називати матчем всього турніру, адже у ньому було все: велика кількість забитих голів, додатковий час, 10-метрові удари.

Відразу після гри команду привітали з бронзовими нагородами декан факультету біотехнології та екологічного контролю Юрій Карлаш та заступник декана Наталія Грегірчак, які протягом всього матчу самовіддано підтримували збірну і вірили в перемогу до фінального свистка.

Після фінальних матчів відбулося нагородження переможців та учасників змагань. Нагороди вручали ректор Національного університету харчових технологій Сергій Іванов та легенда вітчизняного футболу та київського «Динамо» Анатолій Дем'яненко.

Щиро вітаємо команду факультетів БТЕК і АКС у складі у складі Чепорнюка Сергія (капітан), Лебедєва Євгена, Горошка Вадима, Паталаха Вадима, Вишнякова Константина, Бригінця Сергія (воротар), Цвигуна Олександра (воротар), Кононенка Валерія, Данилива Віктора, Шундрика Артема, Власюка Валентина, Михайловського Олександра із зайнятим почесним третім місцем у турнірі та бажаємо перемог у майбутньому!

Бажаємо студентам-біотехнологам успіху та легкого захисту!