Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Півфінальна гра

Сьогодні об’єднана команда факультетів БТЕК та АКС змагалася з командою ОФПД за вихід у фінал загальноуніверситетського турніру з міні-футболу!

Наша команда впевнено розпочала гру та контролювала м’яч з перших хвилин. Півфінал був напруженим, адже через невпевнені дії у захисті ми поплатилися першим голом у свої ворота, а згодом рахунок був вже 2:0 на користь суперника. Проте наші хлопці не здалися і до перерви змогли відквитати один гол. Лише трішки не вистачило для того, щоб зрівняти рахунок!

Друга половина гри видалася ще важчою, тому що необхідно було вигравати. Відчайдушна боротьба, безліч моментів у воріт суперника, однак підсумковий рахунок футбольного матчу ОФПД-АКС+БТЕК – 4:1.

На матчі були присутні багато вболівальників, а також керівництво факультетів БТЕК та АКС, які відчайдушно вболівали та переживали за своїх гравців!

Дякуємо всім, хто прийшов підтримати команду свого факультету, а хлопцям бажаємо йти тільки вперед та перемог у майбутньому!