Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

На вершині п’єдесталу Чемпіонату України та Кубку України зі спортивного орієнтування наш здобувач

У другій декаді вересня 2023 року у м.Києві відбувся Чемпіонат України та Кубок України зі спортивного орієнтування. У змаганнях брали участь понад 600 спортсменів з 18 областей України та м. Києва.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України та Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-80 років. Згідно із затвердженим регламентом було проведено 3 старти на спринтерських дистанціях у Солом’янському районі м. Києва та парковій зоні (на території Середньої загальної школи №60 та на території школи №187 з поглибленим вивченням української та англійською мов). Перші два дні були у особистому заліку, третій день – естафетний залік.

Результати спортсмена визначались за найменшим часом проходження дистанції. Результати естафетного забігу визначались за загальним найменшим часом команди.

Переможці та призери змагань у кожній з вікових груп та команд естафетного забігу, були нагороджені дипломами, медалями та цінними призами.

Здобувач другого курсу групи БТ-2-1 Клименко Максим посів І-місце в особистому заліку по групі Ч18 на спринтерській дистанції та І-місце в командному естафетному забігу по групі МІКС18.

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Максим Клименко БТ-2-1

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі На вершині п’єдесталу Чемпіонату України та Кубку України зі спортивного орієнтування наш здобувач