Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Наш першокурсник - призер Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

З 31 березня по 2 квітня у Мукачеві відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Понад 700 спортсменів зі всієї країни та гостей з міста Бая Маре Румунія змагались за звання кращих орієнтувальників. Серед них і здобувач освіти групи БТ-1-1 Клименко Максим.

Організаторами спортивного заходу виступали: Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, Департамент освіти і науки молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації – обласної військовоїдержавної адміністрації, Мукачівська районнадержавна адміністрація, Мукачівська міська рада, федерація спортивного орієнтування Закарпатської області.

Згідно із затвердженим регламентом змагання відбувалися на трьох дистанціях: середній, довгій та спринтовій.

За нагороди на різних дистанціях змагалися представники 28 команд, з міста Києва, 12 областей України та м. Бая Маре (Румунія) віком від 12 до 80 років.

Відповідно до підсумкового протоколу загально-командних результатів змагань перше місце зайняла КДЮСШ «Пуща-Водиця», друга ДЮСШ «Калуш», а третє – Ірпінська ДЮСШ.

У напруженій спортивній боротьбі в особистому заліку здобувач освіти групи БТ-1-1 Клименко Максим посів 4-ті місця на середній – (4,4 км) та довгій (9,2 км) з-поміж 33 учасників забігу на дистанціях та зробив вагомий внесок для здобуття максимальної кількості балів для перемоги своєї КДЮСШ «Пуща-Водиця».

Всі учасники команд, що зайняли призові місця, нагороджені кубками та дипломами, переможці в особистому заліку – медалями та дипломами.

здобувач групи БТ-1-1 Клименко Максим

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Наш першокурсник - призер Чемпіонату України зі спортивного орієнтування