Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Наш здобувач – призер відкритого чемпіонату Київської області зі спортивного орієнтування

22-23 квітня 2023 року в місті Ірпені та у селищі Коцюбинське відбувся відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування, на який приїхали 220 спортсменів із восьми регіонів України.

Змагання були присвячені пам'яті тренера-викладача ірпінської ДЮСШ Олександра Шеремета - майстра спорту України, якого 25-го березня 2022 року розстріляли у власному будинку російські окупанти. Олександр Шеремет багато вклав зусиль для розвитку українського спортивного орієнтування. Він був першим у Ірпіні майстром спорту України зі спортивного орієнтування; був першим корінним ірпінчанином, хто почав працювати тренером зі спортивного орієнтування, Олександр був тренером збірної команди школярів України зі спортивного орієнтування. Вічна Пам'ять Тренеру.

Організаторами змагань виступили: Управління молоді та спорту Київської обласної військової держадміністрації, Ірпінська міська рада, Коцюбинська селищна рада, Київський обласний відокремлений підрозділ федерації спортивного орієнтування України. Учасники змагань конкурували на швидкість у бігах на двох дистанціях: спринт (2,5 кілометри) у місті Ірпінь та на середній дистанції (4,2 кілометри) у селищі Коцюбинське.

Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-65 років. Здобувач групи БТ-1-1 факультету БТЕК Клименко Максим посів друге місце на спринтерській дистанції та друге місце на середній дистанції.

Усім, хто загинув за незалежність нашої країни, Вічна Пам'ять!

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Клименко Максим БТ-1-1

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Наш здобувач – призер відкритого чемпіонату Київської області зі спортивного орієнтування