Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ В ЧЕРНІВЦЯХ: НАШ ЗДОБУВАЧ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ

3-8 травня 2023 року в місті Чернівці відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування, на який приїхали понад 700 спортсменів з майже усієї України – 19 областей.

Цей чемпіонат був одним з етапів до відбору до юніорської збірної команди України на чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Відокремлений підрозділ ФСОУ у Чернівецькій обл.

Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-85 років.

Здобувач групи БТ-1-1 факультету БТЕК Клименко Максим посів ІІ-місце в складі естафетної команди м. Київ по групі Ч18 у командному чемпіонаті, ІІІ- місце в особистому заліку по групі Ч18 на спринтерській дистанції та ІІІ-місце в особистому заліку по групі Ч18 на короткій дистанції. Також, команда юнаків та юніорів м.Києва посіла І місце. Усі призери були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та медалями.

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Клименко Максим БТ-1-1

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ В ЧЕРНІВЦЯХ: НАШ ЗДОБУВАЧ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ