Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Спортивне орієнтування на ландшафтах Буковини: наші здобувачі серед призерів

05-07 квітня 2024 року в місті Чернівці було проведено Кубок України (етапи) та Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті захисника України Олега Ленюка зі спортивного орієнтування. На змаганнях взяло участь 152 спортсменів з 13 областей України та м.Києва.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Відокремлений підрозділ ФСОУ в Чернівецькій області. Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 12-75 років. Згідно регламенту було проведено 3 старти кожен з днів – спринту в центрі міста у перший день, середньої дистанції в другий день та 3-х годинного рогейну в третій день у заказнику Цецино.

Результати кожного спортсмена визначались за кожен день та окремо за найбільшою сумою балів за три дні. Переможці та призери змагань у кожній з вікових груп були нагороджені фірмовими медалями, дипломами, цінними призами та кубками.

Здобувач другого курсу групи БТ-2-1 Максим Клименко у складі команди «Sever» посів ІІІ-місце в особистому заліку на спринті по групі еліти Ч-21Е та по сумі балів 3-х стартів 6 місце по групі Ч-21Е.

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Максим КЛИМЕНКО, БТ-2-1

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Спортивне орієнтування на ландшафтах Буковини: наші здобувачі серед призерів