Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Святошинський Кубок

З 10 по 11 грудня 2022 року відбувся І відкритий Кубок голови Святошинської у м. Києві  РДА  зі спортивного орієнтування в приміщеннях шкіл №205 та №162, присвячений Дню Збройних Сил України. Усі учасники прийняли участь у благодійності - 50% коштів від стартового внеску було перераховано на потреби ЗСУ.

Згідно затвердженій програмі, особисті змагання з орієнтування відбулися у заданому напрямку у вікових групах Ч/Ж від 6 до 65 років. Для точного визначення контрольних пунктів учасникам довелось докласти не тільки фізичні зусилля, але й кмітливість.

Результати кожного дня визначалися за меншим часом проходження дистанції. Результати двох днів змагань визначалися за найбільшою кількістю балів учасника. Переможці за сумою двох днів у кожній з вікових груп були нагороджені дипломами і медалями.

У змаганнях прийняли участь спортсмени клубів, навчальних закладів, шкіл, підприємств міста Києва та чотирьох областей України, а саме: Харківської, Вінницької, Луганської та Одеської. Загальна кількість учасників - 180 чол.

Здобувач групи БТ-1-1 Клименко Максим виборов ІІ призове місце у віковій групі Ч18, програвши 13 секунд своєму колезі із команди «Sever».

Готуймося до нових випробувань і перемог!

Здобувач І курсу бакалаврату спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія” Максим КЛИМЕНКО

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Святошинський Кубок