Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Змагання, присвячені Дню Святого Миколая

З 17 по 18 грудня 2022 року відбулися ІХ відкриті змагання із орієнтування в приміщеннях Київського національного університету ім. Тараса Шевченка присвячені Дню Святого Миколая. Організував змагання клуб «Зелеста» м. Київ, 50% від стартового внеску було перераховано на потреби ЗСУ.

Згідно затвердженій програмі, особисті змагання з орієнтування відбулися у заданому напрямку у вікових групах Ч/Ж від 6 до 65 років.

Результати кожного дня визначалися за меншим часом проходження дистанції. Результати двох днів змагань визначалися за найбільшою кількістю балів учасника та, якщо рахунок балів був однаковим, за сумою часу двох днів. Переможці за сумою двох днів у кожній з вікових груп були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками (солодощами та ялинковими прикрасами). У змаганнях прийняли участь спортсмени клубів, навчальних закладів, шкіл, підприємств міста Києва та п’яти областей України, а саме: Київської, Харківської, Вінницької, Луганської та Івано-Франківської. Загальна кількість учасників - 226 чол.

Всі учасники весело та із захопленям провели свої вихідні дні, змагаючись на дистанціях в вікових групах по приміщеннях університету.

Здобувач групи БТ-1-1 Клименко Максим виборов І призове місце у віковій групі Ч18 . Його співклубники з «Sever» принесли п’ять перших місць, сім других місць та два третіх місць загалом.

Незабаром - Чемпіонат України, що відбудеться в місті Києві.

Перемога має бути за нами!

Здобувач І курсу бакалаврату спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія” Максим КЛИМЕНКО

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Змагання, присвячені Дню Святого Миколая