Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Змагання XVI Відкритої першості міста Києва: наш здобувач на верхівці п’єдестала пошани

14 травня 2023 року в місті Києві відбулися змагання XVI Відкритої першості Святошинського району міста Києва зі спортивного орієнтування на спринтерській дистанції. Усього брали участь близько 180 спортсменів з міста Києва. Організатором змагань був клуб спортивного орієнтування “Зелеста” разом із центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району.

Результати змагань визначалися за меншим часом проходження дистанції. Дистанція була цікавинкою для самих орієнтувальніків, адже складалася з двох частин: початок орієнтування у приміщенні школи та її продовження у лісопарковій зоні району.

Переможці та призери змагань, за найменшим часом проходження дистанції за своєю віковою групою, були нагороджені дипломами та медалями, а також заохочувальними призами. Нагородження проводилось 14 травня на арені території середньої загальноосвітньої школи №162.

Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 10-70 років. Здобувач групи БТ-1-1 факультету БТЕК Клименко Максим посів І-місце в особистому заліку по групі Ч18 на спринтерській дистанції.

Здобувач спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Клименко Максим БТ-1-1

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Змагання XVI Відкритої першості міста Києва: наш здобувач на верхівці п’єдестала пошани