Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Зимова першість

З 03 по 04 грудня 2022 року у Полтавській області відбувся відкритий особистий чемпіонат Лубенської територіальної громади зі спортивного орієнтування, присвячений Дню Збройних Сил України. З великою гордістю повідомляємо, що здобувач І курсу Максим Клименко також брав участь в даному чемпіонаті.

Організаторами змагань виступили сектор з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту, управління освіти виконавчого комітету Лубенської міськради та дитячо-юнацький клуб зі спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

Згідно затвердженій програмі, змагання відбулися на середній дистанції у заданому напрямку та дистанції по вибору у вікових групах від 10 до 55 років.

У змаганнях прийняли участь спортсмени клубів, навчальних закладів, підприємств Лубенської територіальної громади, а також спортсмени 9 областей України, міста Києва та Норвегії. Загальна кількість учасників-121 чол.

Місто Київ було представлено командою «Sever» - тренер – майстер спорту міжнародного класу Доценко Олена Володимирівна , із 16 спортсменів, та принесли команді 17 призових місць за два дні. Здобувач групи БТ-1-1. Клименко Максим посів два призових місця: перше - на середній дистанції у заданому напрямку (03.12) та друге - на дистанції по вибору контрольних пунктів (04.12) та за сумою балів двох днів посів перше місце та отримав кубок.

Учасники, які посіли І-ІІІ призові місця були нагороджені грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів.

Вітаємо Максима та його колег. Бажаємо щоденно удосконалювати свої навички зі спортивного орієнтування та, звичайно, успішного завершення першого навчального семестру.

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі Зимова першість