У 2013 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».
Дипломну роботу на тему «Кондуктометричні біосенсори на основі холінестераз для екологічного моніторингу» виконав під керівництвом д.б.н., проф. Карпова О.В. та к.б.н. Солдаткіна О.О. на базі Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.
Починаючи з 2013 року працював апаратником змішування на дільниці твердих лікарських засобів ПАТ «Фармак». З лютого 2014 року працює на посаді фахівця лабораторії розробки технологій фармацевтичних препаратів ПАТ «Фармак».
Чим Ваше життя сьогодні відрізняється від студентського?
Студентство можна назвати одним з найбезтурботніших моментів у житті. Звісно, у постійному робочому тонусі мене тримав навчальний процес, наукова робота, старостат та мій улюблений волейбол. Проте нині це залишилося як низка теплих та приємних спогадів… Настали суворі трудові будні, коли необхідно думати про кар’єрний ріст, житло, сім’ю. А колись ми просто мріяли нормально здати сесію (посміхається). Саме цим і відрізняється «доросле» життя від «майже дорослого» – студентського.
Працюючи в фармацевтичній галузі, чи вважаєте Ви свою професію перспективною?
Безумовно, те, чим я займаюся – справа перспективна та цікава. Ти постійно навчаєшся чомусь новому, стараєшся втілити в життя все нові та нові ідеї та плани. І це, як на мене, головне в кожній професії.
Хотіли би Ви, щось змінити у Вашому теперішньому житті?
Звичайно, що кожен прагне до більшого та кращого, але все приходить з часом. Головне – правильно розставити у житті пріоритети та впевнено йти до своєї мети.
Чи складно було Вам у пошуку роботи?
Ні, не складно, оскільки мене взяли на стажування у ПАТ «Фармак» ще коли я вчився на 5 курсі і, закінчивши навчання, я уже був прийнятий на постійне місце роботи.
Можете сказати пару слів нашим студентам та викладачам?
Викладачам – величезне спасибі за путівку в самостійне доросле життя! А студентам – позитивного настрою та наснаги в навчанні. На повну використовуйте безтурботні роки «майже дорослого» студентського життя!