У 2010 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Промислова біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Промислове виробництво β-каротину» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Грегірчак Н.М.
Починаючи з 2010 року працювала на посаді мікробіолога, а з 2012 року – старшого мікробіолога лабораторії мікробіологічного контролю відділу контролю якості ПАТ «Київський вітамінний завод».
Які можливості відкрилися перед Вами після закінчення університету та отримання диплому?
Спочатку було трохи страшно, оскільки скрізь потрібні спеціалісти з нормальним досвідом роботи, якого після університету трохи не вистачає (посміхається), і ти не знаєш, куди йти і що робити. Пам’ятайте, що ви потратили 5 років на отримання чудової спеціальності і закидайте сіті!
Чи стали у нагоді Вам знання та навички, отримані у стінах університету, та як саме Ви змогли використати їх у вашій професії?
Так, звичайно! Університет – це як навчитися плавати, але в невеличкому озері. Практична робота на підприємстві – це масштаби великого моря, де треба швидко орієнтуватися, нічого не боятися, і якщо ти вже вмієш плавати, то просто відкриваєш для себе нові горизонти і напрями.
Ваші побажання кафедрі біотехнології і мікробіології та настанови студентам, які можуть їм стати у нагоді.
Ніколи не сумніватися у виборі професії! Потрібно чіплятися за будь-які ниточки, що дає тобі доля та не втрачати надію!