У 2013 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Виробництво пробіотичного препарату Біфідумбактерин форте на основі Bifidobacterium bifidum» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько Вікторії Олегівни, якій висловлює щиру подяку. Диплом захистила на відмінно.
Починаючи з 2013 року працює на посаді контролер продукції медичного призначення на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум.
Тетяно, чи подобається Вам працювати за фахом?
Звісно подобається. Робота за фахом відкриває багато можливостей для подальшого кар’єрного росту всередині підприємства. До того ж фармацевтична галузь сьогодні розвивається досить стрімко і відкриває перед нами досить широкий вибір на ринку праці. Я надзвичайно щаслива, що будучи абітурієнтом зробила правильний вибір при визначенні майбутньої спеціальності.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Серед основних вимог можна виділити знання англійської мови, технологій виробництва, а також GMP. Але багато чому вчишся вже безпосередньо по місцю роботи. Перш за все університет вчить нас вчитися =).
Ви отримали саму ту роботу, про яку мріяли?
Ви знаєте, не у всьому моя посада відповідає моїм мріям і сподіванням. Людина влаштована так, що вона завжди прагне до кращого, бездоганного, а шлях до мрії довгий та тернистий. Головне йти по життю з посмішкою і оточувати себе хорошим, не звертаючи уваги на погане.
Чи допомогли Вам при отриманні роботи навички набуті під час навчання?
Сказати, що знання отримані в університеті пригодились – це не сказати нічого. Вони – найцінніше! Працюючи на підприємстві, я можу впевнено це сказати.
Що Ви побажаєте нашим студентам?
Цінуйте студентські роки, розкривайте себе і свої таланти. Вчіться, шукайте справжніх друзів, справжнє кохання, радуйтесь кожному дню, не бійтесь труднощів, любіть життя! Всього найкращого!