У 2015 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконував науково-дослідну роботу на базі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ під керівництвом Пирог Т.П. (тема роботи – Інтенсифікація синтезу мікробного полісахариду етаполану на соняшниковій олії). За роки навчання брав активну участь у різноманітних олімпіадах, конференціях, за результатами експериментальних робіт опублікував 8 статей у фахових наукових журналах, 5 статей у матеріалах конференцій та більше 20 тез, є співавтором 2 патентів. За представлену на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології» роботу, був нагороджений дипломом першого ступеню. Не меншу активність студент проявляв і у житті факультету БТЕК, зокрема «Дні відкритих дверей» та «Дні факультету». Захистив на відмінно дипломну роботу на тему: «Синтез мікробного полісахариду етаполану на олієвмісних промислових відходах».
З квітня 2015 року працює техніком-технологом у цеху рідких лікарських засобів (дільниця виробництва інсуліну) ПАТ «Фармак».
Як довго Ви шукали роботу? Чи складно це було зробити з дипломом біотехнолога НУХТ?
Ще навіть не маючи диплому магістра, мені запропонували перспективні вакансії на найкращих фармацевтичних підприємствах України, зокрема ПАТ «Фармак» – посада «техніка-технолога» на виробництві інсуліну, ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» – вакансія фармаколога та ряд інших. А все почалося із звичайного резюме, де я вказав усі свої наукові здобутки: публікації у наукових журналах, патенти, диплом першого ступеню на Всеукраїнській конференції з «Біотехнології». Найбільше працівників з «Дарниці» зацікавив мій досвід роботи в лабораторії, який я здобув у нас на кафедрі. Не мале значення на співбесіді відіграло і моє знання англійської мови. Тому в кінцевому результаті не так і важко мені було в пошуку роботи, з дипломом бакалавра на руках.
В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Я працюю на дільниці з виробництва інсуліну. Так, як препарат вводиться ентерально, то його виробництво вимагає високого ступеня чистоти. Тому в мої обов’язки входить контроль процесу у чистих приміщеннях класу «В». Будь-які маніпуляції мають бути зроблені з особливою обережністю. Крім того, допуск до класу «В» не так легко й отримати, навчання триває майже пів року. Але, не зважаючи на всі труднощі, робота досить цікава, кожен день дізнаєшся щось нове.
Можете сказати пару слів нашим студентам та викладачам?
Хочеться сказати, в першу чергу, велике дякую всім викладачам і особливо своєму науковому керівнику. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, адже, завдяки Вашим старанням, наші студенти мають великі перспективи. А студентам бажаю натхнення, успіху та удачі.