Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Івахнюк Микола Олександрович

У 2015 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконував науково-дослідну роботу на базі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ під керівництвом Пирог Т.П. (тема роботи – Інтенсифікація синтезу мікробного полісахариду етаполану на соняшниковій олії). За роки навчання брав активну участь у різноманітних олімпіадах, конференціях, за результатами експериментальних робіт опублікував 8 статей у фахових наукових журналах, 5 статей у матеріалах конференцій та більше 20 тез, є співавтором 2 патентів. За представлену на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Біотехнології» роботу, був нагороджений дипломом першого ступеню. Не меншу активність студент проявляв і у житті факультету БТЕК, зокрема «Дні відкритих дверей» та «Дні факультету». Захистив на відмінно дипломну роботу на тему: «Синтез мікробного полісахариду етаполану на олієвмісних промислових відходах».

З квітня 2015 року працює техніком-технологом у цеху рідких лікарських засобів (дільниця виробництва інсуліну) ПАТ «Фармак».

Як довго Ви шукали роботу? Чи складно це було зробити з дипломом біотехнолога НУХТ?

Ще навіть не маючи диплому магістра, мені запропонували перспективні вакансії на найкращих фармацевтичних підприємствах України, зокрема ПАТ «Фармак» – посада «техніка-технолога» на виробництві інсуліну, ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» – вакансія фармаколога та ряд інших. А все почалося із звичайного резюме, де я вказав усі свої наукові здобутки: публікації у наукових журналах, патенти, диплом першого ступеню на Всеукраїнській конференції з «Біотехнології». Найбільше працівників з «Дарниці» зацікавив мій досвід роботи в лабораторії, який я здобув у нас на кафедрі. Не мале значення на співбесіді відіграло і моє знання англійської мови. Тому в кінцевому результаті не так і важко мені було в пошуку роботи, з дипломом бакалавра на руках.

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Я працюю на дільниці з виробництва інсуліну. Так, як препарат вводиться ентерально, то його виробництво вимагає високого ступеня чистоти. Тому в мої обов’язки входить контроль процесу у чистих приміщеннях класу «В». Будь-які маніпуляції мають бути зроблені з особливою обережністю. Крім того, допуск до класу «В» не так легко й отримати, навчання триває майже пів року. Але, не зважаючи на всі труднощі, робота досить цікава, кожен день дізнаєшся щось нове.

Можете сказати пару слів нашим студентам та викладачам?

Хочеться сказати, в першу чергу, велике дякую всім викладачам і особливо своєму науковому керівнику. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, адже, завдяки Вашим старанням, наші студенти мають великі перспективи. А студентам бажаю натхнення, успіху та удачі.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка