У 2010 році закінчила НУХТ та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Біотехнологія біологічно-активних речовин».
Дипломний проект на тему «Виробництво таблеток аскорбінової кислоти» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Волошиної І.М.
Починаючи з 2010 року працювала на посаді менеджера з продажу ТОВ «Натур+», а вже з 2011 року була підвищена до начальника дільниці. За сумісництвом з початку 2011 року працювала фахівцем зі стандартизації, сертифікації та якості на ТОВ «Агрофарм». Починаючи з вересня 2011 року займала посаду інженера-технолога в дослідному центрі ВАТ «Київмедпрепарат».
На теперішній час працює на ПАТ «Вітаміни» менеджером з реєстрації.
Скажіть, будь-ласка, чи подобається Вам працювати, чи не хочеться повернутись до університету?
Працювати мені подобалось вже з першого робочого дня, адже я мала можливість реалізовувати свої знання та вміння. До моєї думки прислухались, її враховували, цінили.
І на сьогодні нічого не змінилось. Кожен день, працюючи, я навчаюсь чомусь новому і використовую здобуті знання. Я люблю і ціную свою роботу, вона мені дає все те, що я б хотіла і до чого прагну. Звичайно, не має межі досконалості, але я максимально цього прагну.
Не зважаючи на це, інститутське життя – це найкращі роки, і я не думаю, що колись зміню свою думку. Впевнена, що зі мною погодиться більшість, особливо ті, хто поєднав університетське життя з життям в гуртожитку.
Олександра Анатоліївна, Ви працювали у різних компаніях, чому на теперішній час Ви обрали саме ПАТ «Вітаміни»?
Знайти «свою» роботу в житті це досить важко і потребує певного часу. І це залежить не тільки від посади і зарплатні, а й від колективу та атмосфери, в якій перебуваєш більшу частину дня.
На даний момент, мені здається, що я знайшла «своє». Моя робота, мій колектив, атмосфера на роботі, мої наставники та керівники (без них нікуди (сміється)) – найкращі!!! І які б не були нюанси, суперечки, дискусії – ми команда, в нас одна ціль і єдина, спільна дорога. Не знаю, як для кого, але для мене це один з основних критеріїв ідеальної роботи.
Як Ви вважаєте, складно в фармацевтичній компанії досягти швидкого кар’єрного росту?
У нашому світі не має нічого неможливого, головне – велике бажання і вміння правильно використовувати отримані знання.
Чи допомогли Вам при отриманні роботи навички набуті під час навчання?
Звичайно.
Мені здається мало хто скаже, що те, що в нас намагались вкласти (звичайно, не все ми увібрали), не знадобились в хоч якомусь періоді в майбутньому.
Я вважаю, що я отримала гарну основу, а далі все залежить від самої людини, її цілей та вчинків.
Хочете щось порадити майбутнім випускникам кафедри біотехнології і мікробіології?
Хотілось би сказати одне: беріть від життя по максимуму! І тоді все складеться саме так, як ви цього хочете. Буде, що згадати і через рік, і через 10, і через 50!
Удачі!