У 2006 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності «Промислова біотехнологія».
Дипломну роботу на тему «Відновлення кисневмісних аніонів в процесі анаеробного дихання» виконала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. та Смирнової Г.Ф. (к.б.н., с.н.с. відділу фізіології промислових мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України).
2006–2009 рр. – працювала у ПАТ «Київмедпрепарат». Починаючи з 2009 року, працює на посаді менеджера з розвитку бізнесу ТОВ «Новації».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Після захисту дипломної роботи, на якій був присутній представник ПАТ «Київмедпрепарат», мені запропонували пройти співбесіду, за результатами якої і прийняли на роботу.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Нині, моя робота не є роботою за фахом в чистому вигляді, але без своїх спеціалізованих знань, отриманих під час навчання у НУХТі, я б не змогла її отримати і виконувати.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Спочатку читають резюме, яке має бути грамотно складене. Потім дивляться на оцінки в додатку до диплома. Оцінки по-справжньому відіграють роль, як мінімум, для того, щоб відповісти на питання, чи потрібно претендента запрошувати на співбесіду. Необхідним є знання англійської мови на рівні не нижче середнього. Спеціалізовані знання перевіряються в ході співбесіди, а також дається певне завдання, за результатам виконання якого і визначається придатність претендента на посаду. Найголовніше – вміти і хотіти навчатися в процесі роботи.
Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?
Безумовно, база знань, набутих під час навчання, є необхідною і достатньою для отримання роботи, проте для руху вперед навчатися потрібно постійно.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Бажаю від роботи і від здобутих результатів отримувати моральне та матеріальне задоволення.