У 2006 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності «Промислова біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Мікробіологічна очистка природних вод від джерел неорганічного азоту» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Ігнатової О.А. Наукову роботу виконувала в Інституті колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України (ІКХХВ).
Під час навчання працювала інженером у лабораторії мікробіологічної очистки води ІКХХВ.
Починаючи з 2008 року працює на посаді мікробіолога відділу контролю якості ПАТ „Біофарма” та ВАТ „Фармак”, з 2011 року – старшого мікробіолога дослідного центру ВАТ „Київмедпрепарат”.
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
На „Біофармі” – звернулась у відділ кадрів.
На „Фармаку” – запросили як спеціаліста з мікробіологічного контролю пробіотиків.
На „Київмедпрепараті” – зацікавило моє резюме в інтернеті.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Я поступала на цю спеціальність, бо мені це подобалось, тому не уявляю, що якийсь інший фах мені міг би бути цікавішим.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Як і всюди: мати досвід (або хоч ґрунтовні знання за спеціальністю і вміння довести це на співбесіді), вміння швидко вчитись, стресостійкість, комунікабельність, вміння працювати в команді, спроможність аналізувати і робити висновки з отриманих результатів і т.д.
Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?
Звичайно. Якщо працювати за фахом, то для випускників нашої кафедри не спрацьовує правило: „Забуваємо все, що вчили в універі і будемо вчитись по-новому”. Знання, отримані в нас, дозволяли мені часом вчити „старих” спеціалістів в лабораторіях, де я працювала. А також, дуже допомагали в роботі.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Студентам – ковтайте знання, якщо хочете працювати за фахом і не „сісти в калошу”, співробітникам – терпіння і бажання донести знання до студентів.