Навчався у Національному Університеті харчових технологій з 1996 року по 2006 роки, отримав наступні дипломи:
2001 рік - спеціаліста з виробництва біохімфармпрепаратів, дипломний проект виконав під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В. на тему: «Проект реконструкції цеху ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» по виробництву м’яких лікарських засобів, гель Левоміцитин-Дарниця»
2003 рік – магістр з біотехнології, магістерську роботу виконав під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В. на тему: «Оптимізація технологічного процесу отримання імуномодулятора»
2007 – 2009 році в Національному фармацевтичному університеті та здобув освітню кваліфікацію – магістр з управління якістю, захистив магістерську роботу за темою «Розробка проекту модернізації складського комплексу з урахуванням вимог GMP/GDP на ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».
З 2001 року працює в ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Розпочинав з посади інженера технолога цеху м’яких та твердих лікарських засобів, далі працював у відділі забезпечення - займався внутрішню логістикою, з 2005 року працює начальником відділу продаж.
Що Вам більш за все подобається у Вашому новому житті, вже не студентському?
Важко сказати відразу, скоріше за все, це незалежність та впевненість у майбутньому.
Чому Ви обрали саме ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»?
Проходячи виробничу практику на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», я був здивований високою культурою виробництва, освіченістю працівників та гарним ставлення керівництва до персоналу – відразу вирішив прикласти всіх зусиль, щоб стати членом дружної команди професіоналів флагману української фармації. Тому відразу після захисту диплому спеціаліста влаштувався інженером-технологом на виробництво м’яких та твердих лікарських засобів.
На скільки Вам допомагають знання та навички, здобуті в університеті, у роботі?
Знань забагато не буває! Але знання та навики, отримані на студентській лаві, формують світогляд і життєві цілі та цінності, а також зазвичай визначають коло друзів та захоплень в майбутньому.
Щоб Ви побажали колективу кафедри біотехнології і мікробіології та студентам?
Шаленого розвитку, підтримки з боку держави і приватного капіталу та значних наукових відкриттів. Бажаю постійного підвищення якості підготовки спеціалістів та визнання їхнього високого професійного рівня роботодавцями та науковими установами.