Закінчила НУХТ у 2009 році, здобула кваліфікацію спеціаліста з «Промислової біотехнології», захистила дипломний проект під керівництвом канд. тех. наук, доц. Карлаша Ю.В.
З початку 2011 року працює на Приватному акціонерному товаристві «По виробництву інсулінів «ІНДАР», займає посаду інженера зі стандартизації.
Чи задоволені Ви своєю роботою і чому?
Проте Ваша кар’єра розпочиналася не на цьому підприємстві.
Дійсно, після закінчення НУХТ я влаштувалася на ПАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» в ампульний цех. Працюючи там, я мала змогу досконало вивчити нюанси фармацевтичного виробництва «зсередини», отримати важливий досвід роботи. Згодом я перейшла на ПрАТ «Індар», де і працюю по сьогоднішній день.
Що дала Вам освіта НУХТ, а саме спеціальність біотехнолога?
У фармацевтичній галузі України надзвичайно цінуються випускники нашої кафедри (біотехнології і мікробіології) через стабільно високий рівень підготовки фахівців. Звичайно, маючи диплом біотехнолога НУХТ, у мене вже була певна перевага на співбесіді перед іншими здобувачами. Якщо у когось є бажання працювати на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної або біотехнологічної галузі, то у першу чергу варто вступати саме у наш університет на кафедру біотехнології і мікробіології. Тим більше це надзвичайно цікава та високооплачувана професія!
Що б Ви хотіли побажали нашим студентам та абітурієнтам?
Абітурієнтам я бажаю вірно обрати майбутню спеціальність. Перш за все слід чітко уявити собі майбутнє місце роботи, а також сформулювати бажання, які має задовольнити Ваша професія. Моя спеціальність найкраща, тому що біотехнологія – це сучасна галузь, яка постійно розвивається і охоплює величезне коло інтересів. Вважаю, що гарний фахівець-біотехнолог не залишиться без роботи ні в Україні, ні за кордоном. Тому студентам я бажаю гарно вчитися, не лінуватися на заняттях і знайти роботу своєї мрії.