У 2011 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Біотехнологія біологічно активних речовин».
Наукову-дослідну роботу на тему «Дослідження антимікробних і антиадгезивних властивостей поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus K-4» виконала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. Є співавтором статей у фахових виданнях, матеріалах конференцій, тез доповідей, а також переможцем конкурсу Всеукраїнських студентських робіт.
Під час навчання у магістратурі почала працювати хіміком-аналітиком на ПАТ «Орлан». Після закінчення університету зайняла посаду інспектора якості на чайній фабриці ТОВ «Продпак». Починаючи з березня 2012 року працює на посаді мікробіолога ПАТ «Орлан».
Які зміни у Вашому житті відбулися після закінчення університету?
За цей час я встигла змінити 3 місця роботи, перезнайомитися з багатьма цікавими людьми і засумувати за студентським життям.
Розкажіть, будь ласка, про місце своєї роботи.
Я – мікробіолог на виробництві мінеральної і питної води. Рід занять передбачає і роботу безпосередньо на лінії, і підготовку до аналізу (посуд, середовища), плюс робота з документами. Я завжди думала, що останнє – нудно, але по факту відкрила для себе багато нових і корисних моментів.
Що Ви очікували від даної роботи і яка картина на сьогодні?
Я очікувала, що буду працювати за спеціальністю. Майже вийшло. Ця робота дає мені можливість розвиватися як спеціалісту, проте не думаю, що це останнє місце, де я працюватиму.
Чи пригодилися Вам вміння, навички та знання, отримані на кафедрі біотехнології і мікробіології?
Однозначно, так. Наукова робота на кафедрі навчила «працювати руками», і засвоєне я щодня використовую на практиці. Крім того, тут мені показали, наскільки важливо доводити почату справу до завершення і знаходити спільну мову з різними людьми в колективі.
Можете сказати пару слів нашим студентам та викладачам?
Хочу побажати усім удачі у починаннях і натхнення у щоденній роботі.