Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Тимошенко Степан

У 2009 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності  “Промислова біотехнологія”

Дипломну роботу на тему «Optimization of lycopene biosynthesis» виконав під керівництвом Карпова О.В. та консультанта з Інституту мікробіології та вірусології НАНУ Мацелюха Б.П.

Посада і місце роботи

Науковий співробітник лабораторії Обчислювальної Системної Біотехнології (Laboratory of Computational Systems Biotechnology) у Федеральній Політехнічній Школі Лозанни у Швейцарії (EPFL).

Як склалася Ваша кар'єра?

Після закінчення університету я вирішив продовжити наукові дослідження в аспірантурі Інституту мікробіології та вірусології НАНУ, а згодом у докторській школі Федеральної Політехнічної Школи Лозанни у Швейцарії (EPFL). У 2015 році отримав наукове звання доктора наук (Docteur ès Sciences). Наразі працюю в EPFL над подальшою розробкою наукових досліджень які склали мою докторську дисертацію.

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Абсолютно не шкодую! Біотехнології – дедалі більш важлива та перспективна галузь в розвинених країнах та країнах що розвиваються.

Чи стали у нагоді знання та навички, здобуті в університеті, у роботі?

Так, деякі знання стали у нагоді хоча здебільшого не специфічні аспекти, а загальні концепції та принципи.

 

Що є найбільш цікавим у Вашій роботі?

Шалена динаміка з якою накопичуються наукові знання щодо біологічних видів які мають фундаментальне, прикладне чи медичне значення

Які завдання Вашого підрозділу/відділу?

Наша лабораторія проводить наукові дослідження щодо моделювання та оптимізації метаболічних шляхів для вирішення доволі широкого спектра фундаментальних та прикладних питань. Серед них і оптимізація метаболізму мікроорганізмів-продуцентів практично цінних речовин, і аналіз особливостей метаболізму патогенних мікроорганізмів для розробки нових ліків, і моделювання метаболізму клітин людського організму для кращого розуміння нормального та патологічного станів (наприклад в разі внутрішньоклітинної інфекції чи ракових новоутворень). Хоча наша лабораторія займається виключно комп’ютерним моделюванням цих та інших біологічних процесів ми тісно співпрацюємо з експериментальними лабораторіями та компаніями, які надають нам експериментальні данні та імплементують результати наших досліджень.

Чи вплинуло студентське життя на формування Вашої особистості?  

Я переконаний, що студентське життя мало вирішальний вплив на формування моїх професійних інтересів та заклало фундамент для подальшого формування моїх комунікативних здібностей.

 Чим Ваше життя сьогодні відрізняється від студентського?

На відміну від фіксованого студентського розкладу зараз я можу вільно вибирати на що я витрачаю свої ресурси, в якому напрямку розвиватись, як будувати свою професійну кар’єру.

Чи складно було Вам у пошуку роботи?

На шляху до цікавої роботи і в Україні і закордоном багато перепон, але для того хто відкритий для самовдосконалення та має бажання реалізувати себе немає нічого неможливого. Так, частково це і питання удачі, але Луї Пастер сказав про вдачу так: “Fortune favors the prepared mind”.

Які основні якості мають бути у фахівця, щоб досягти швидкого кар’єрного росту?

Для швидкого кар’єрного росту вивчайте іноземні мови перш за все англійську та спілкуйтесь із колегами з закордону, переймайте їх досвід та діліться своїм. Будьте відкритими для чесної та конструктивної критики і ніколи не зупиняйтесь на шляху самовдосконалення.

Ваші побажання студентам та викладачам кафедри біотехнології і мікробіології 

Нехай на шляху пошуку знань та самовдосконалення вас оточують однодумці, ті хто поділяють ці ваші прагнення та мотивують до досягнення нових вершин у професійному та особистому розвитку

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка