Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Жигадло (Мащенко) Оксана Юріївна

У 2013 році закінчила Національний університет харчових технологій і отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у відділі загальної та ґрунтової мікробіології. Упродовж навчання брала активну участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, за результатами яких було опубліковано 7 статей та 23 тез у матеріалах конференцій.

Представлені на Всеукраїнській конференції «Біотехнологія ХХІ століття» роботи два роки поспіль визнавались найкращими та удостоювались дипломів першого ступеня.

Захистила дипломну роботу на тему «Інтенсифікація синтезу поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241, Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017 та Nocardia vaccinіi К-8 на технічному гліцерині» під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. Дана робота була визнана найкращою магістерською роботою 2012/2013 н.р та удостоєна диплому першого ступеня.

З травня 2013 року працює на посаді мікробіолога групи по розробці методик в відділі контролю якості у ПАТ «Київський вітамінний завод».

Як змінилося життя після закінчення університету?

Оглядаючись на півтора року назад, можу сказати впевнено, що кардинально змінилося (посміхається): не потрібно вже ходити на пари, витрачати ночі на підготовку до здачі іспитів (посміхається).

Все кардинально почало змінюватись ще під час навчання, коли розпочався пошук роботи. Цей період був дійсно не простий, адже прийшлось зіткнутись з дорослим життям, яке тебе не чекає з розкритими обіймами. Але закалка, що дала кафедра, і знання, отримані в університеті, дали можливість знайти своє місце під сонцем (посміхається).

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає, по-перше, в розробці методик для нових лікарських засобів та актуалізації діючих методик за показником «Мікробіологічна чистота»; по-друге, – в проведенні валідаційних випробувань для процесів, які проходять в лабораторії мікробіологічного контролю; по-третє, – розробка стандартних робочих процедур та проведення навчання для персоналу.

Важко було перший місяць, коли потрібно було включатись в роботу і паралельно освоювати незнайому літературу. А потім все почало ставати на свої місця, і зараз моя робота приносить мені величезне задоволення!!!

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

П’ять років тому (до вступу в університет) мені ця ідея здалась не дуже привабливою, адже до цього я вже мала фах (молодший спеціаліст цукрового виробництва), за яким пропонували роботу, і перспектива знову повертатись на перший курс за студентську парту не тішила. Проте зараз я дуже вдячна долі і своїм батькам, що моє життя склалось саме так (посміхається), адже перспективи які відкриваються перед нами БІОТЕХНОЛОГАМИ неосяжні!!!

Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Викладачам, а особливо – Пирог Тетяні Павлівні, хочу подякувати – Ви сформували нас як спеціалістів. Дали нам квиток в доросле життя!!! Зробили наше життя в університеті дійсно цікавим, навчили йти до своєї цілі не покладаючи рук.

Студентам хочу сказати, що при пошуку роботи не вірте в те, що ви нічого не знаєте – це не так!!! Вчіть профільні дисципліни – вони є невід’ємною складовою вашої майбутньої спеціальності, і обов’язково вивчайте англійську мову. Беріть від студентського життя по максимуму, і тоді вам у дорослому житті нічого не страшно.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка