Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Крок за кроком у професійне майбутнє

Ти все ще вважаєш, що практика для студента – це час для байдикування та підписаний в кінці практики щоденник? Ні! Це точно не про майбутнього професіонала-біотехнолога. Адже ця професія потребує не тільки ґрунтовних теоретичних знань, а й практичних навичок, які студенти можуть осягнути на чималій кількості підприємств України. Не став винятком і Інститут агроекології та природокористування НААН України, де я, студентка IV курсу кафедри біотехнології і мікробіології Павлюкова Яніна, проходжу практику у відділі агроекології і біобезпеки.

На базі Інституту працює виробництво біопрепаратів, які стрімко «завойовують» ринок України завдяки якості, безпечності та зручності застосування для обробки багаточисленних насіннєвих культур. Процес виробництва готової продукції є багатостадійним та має велику кількість нюансів, що так захоплюють біотехнологів, які мають змогу побачити на власні очі, як маленькі пробірки з культурою мікроорганізмів перетворюються на десятки тон біодобрива, основою яких є бактерії. Також характерною особливістю відділу є виділення та селекція нових штамів мікроорганізмів, дослідження їх властивостей та проведення біологічних та екологічних досліджень.

Кожного робочого дня я маю змогу не тільки спостерігати весь технологічний процес з середини, а й продемонструвати свої навички і знання, отриманні за 3,5 років навчання на рідній кафедрі біотехнології і мікробіології, та відчути всю відповідальність за роботу, яку ти виконав. Працюючи у дружньому колективі, де всі готові прийти тобі на допомогу, я зрозуміла, що найбільш цінні поради з використання теоретичних знань на практиці ти отримуєш саме від працівників. Таким чином, практика – це безцінний досвід, відмінний спосіб спробувати себе в майбутній професії та зрозуміти, на які професійні цілі орієнтуватись в майбутньому.

Щиро дякую завідуючому відділу агроекології та біобезпеки Інституту агроекології та природокористування Чабанюку Ярославу Васильовичу, завідуючій лабораторії екології мікроорганізмів Бровко Ірині Степанівні, головному мікробіологу Подгурській Ірині Олександрівні та колективу кафедри біотехнології і мікробіології за отриманні знання та навички, а також за чудову нагоду відчути себе справжнім біотехнологом!

 

Студентка групи БТЕК-4-1Павлюкова Яніна

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка