«BioTestLab» - єдиний в Україні приватний виробник широкої лінійки ветеринарних біологічних препаратів: вакцин для птиці, вакцин для кроликів, вакцин для свиней, тест-систем; а так само провідний виробник антибіотиків, протипаразитарних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів. Виробництво працює відповідно до міжнародних стандартів і вимог GMP (Good Manufacturing Practice) і сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015.
Контроль кожної серії продукції проводиться на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику. Оцінюється нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри. Кожен продукт проходить перевірку в порівнянні з аналогами відомих світових брендів в дослідних господарствах.
Продукція допускається до продажу тільки при досягненні результатів контролю, порівнянних з кращими аналогами. Контроль кожної серії продукції проводиться на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику. Оцінюється нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри.
«BioTestLab» - це роки наукових досліджень і успішних рішень ключем яких, є злагоджена колективна робота співробітників науково-дослідного центру, виробничого підприємства, адміністративної структури. Однією з важливих гілок розвитку підприємство вважає залучення та навчання молодих спеціалістів, тому практична підготовка студентів профільних спеціальностей є одним з пріоритетних, зокрема для студентів кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій. Цього року технологічну та переддипломну практику на базі «BioTestLab» проходять студенти 4 курсу Багатиренко Дарія, Піддубняк Катерина, Омельченко Ярослава та Шурхал Богдан.
«BioTestLab» – вже 30 років зустрічає практикантів широко відкритими дверима та щирими усмішками персоналу. Одразу кожний зі студентів одержує місце проходження практики та куратора – співробітника підприємства, який буде керувати процесом проходження практики. Студентів ознайомлюють із правилами техніки безпеки, проводять повну і детальну екскурсію підприємством.
Після ознайомлювальної екскурсії студентів розподілили у різні відділи для більш детального ознайомлення з ділянками виробництва.
На підприємстві студентам надають можливість вивчити особливості усього технологічного процесу, а також ознайомитись із основними етапами підготовки виробництва, що дозволяє закріпити знання, одержані при вивченні навчальних дисциплін «Основи проектування біотехнологічних виробництв», «Методи контролю біотехнологічних, фармацевтичних і харчових виробництв» «Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами HACCP» та ін.
Особливо цікавим було виробництво вакцин на основі курячих ембріонів в секторі виробництва інактивованих ембріональних вакцин.
Тож наснаги в опануванні технологічних операцій на фармацевтичному виробництві!