Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Переддипломна практика 2019: компанія «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»

Вже вкотре переддипломна практика магістрантів-біотехнологів проходить в компанії «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум». Саме АТ «Київмедпрепарат» започаткував потужний біосинтез антибіотика пеніциліну, який врятував тисячі людських життів під час II Світової війни. Тому проходити практику на такому підприємстві дуже престижно! Студенти ІІ року магістрату Вероніка Калабська, Софія Дуб’янська, Вікторія Гафенко, Юлія Гайдук та Іван Янчук ознайомилися з системами очистки повітря, підготовки води очищеної та ін’єкційної, потрапили в класифіковані приміщення та пройшли інструктажі, поспілкувалися з провідними фахівцями з відділу м’яких та ін’єкційних лікарських засобів. Обговорили новинки препаратів, поринули в незабутню царину фармацевтики, та набули неоціненний досвід та багаж знань!

Під час проходження практики до студентів поставилися як до майбутніх фахівців, які мали можливість ознайомитися з нюансами майбутньої професії. Магістрантам відповіли на всі питання стосовно працевлаштування на роботу, адже саме під час проходження практики є можливість проявити себе та познайомитись з колективом. На сьогодні, проходження практики на підприємстві – це як маленький досвід, тому що в сучасному світі, успіху досягає той, хто, крім теоретичної бази, встиг ще опанувати сучасні методи, практичні вміння і навички, які знадобляться для майбутньої роботи.

До речі, Вероніка Калабська вже працює хіміком-аналітиком з розробки твердих та м’яких лікарських форм фітопрепаратів у відділі розробки фармацевтичних препаратів АТ «Київмедпрепарат». Досить не просто поєднувати навчання та роботу, та попри всі труднощі їй вдалося опанувати нові методи та зрозуміти специфіку роботи, а також зустріти давніх знайомих з університету, але вже в якості колег. Багато випускників кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ працюють в компанії «Київмедпрепарат» та з гордістю і вдячністю згадують свою рідну кафедру, яка заклала знання та навики успішних фахівців. Зокрема, в дослідному центрі у відділі розробки фармацевтичних препаратів працюють випускники кафедри різних років: старші інженери-технологи (Андрій Вороненко, Антон Івасюк, Олександр Голодюк, Артур Слюсаренко), провідний фахівець з якості (Наталія Жос), хімік-аналітик (Надія Білецька), фахівець з інтеграції інформаційних систем (Ірина Ясінська). Також багато інших випускників нашої кафедри працюють у різних відділах та лабораторіях АТ «Київмедпрепарат».

Тож, фармацевтична компанія дозволила подивитись на професію біотехнолога з різних боків і показала що спеціаліст, який прагне працювати, зможе знайти собі роботу відповідно до його вподобань. Висловлюємо подяку керівництву та співробітникам АТ «Київмедпрепарат», а також кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ за надану можливість набуття практичних і теоретичних знань!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка