Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студентська практика як початок трудової діяльності

Кожна людина, здобуваючи освіту, прагне навчитися чомусь новому. Вивчаючи загальноосвітні та спеціальні предмети, вона має за мету отримати кваліфікацію, яка з часом дасть можливість реалізувати себе в якості успішної людини. Всі знання шукають своє практичне застосування, саме тому здобувачі вищої освіти, перед тим як приступити до дипломного проектування, проходять технологічну та переддипломну практики. Адже саме під час проходження практики студенти мають змогу навчитися вирішувати нестандартні ситуації, які не знайдеш у підручниках, а також налагоджувати професійні доброзичливі стосунки з колегами і, звичайно ж, отримувати практичні рекомендації від досвідчених фахівці галузі. Крім того проходження практики на діючих підприємствах – це ще й можливість познайомитись з можливим місцем майбутнього працевлаштування.

Високий рівень організації практичної підготовки на підприємствах, з якими співпрацює Національний університет харчових технологій (НУХТ), та доброзичливо налаштований персонал дають можливість здобувачам університету швидко адаптуватися в новій для них обстановці та максимально ефективно опанувати практичні навики. Одним з таких підприємств є ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», співробітниками якого на сьогоднішній день є і чимала кількість наших випускників.

БХФЗ вже традиційно щороку приймає для проходження практики здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології. В цьому році підприємство відкрило свої двері студенткам групи БТ-4-2: Гаврилюк Єлизаветі, Красько Мар’яні та Шульзі Марті. Передаємо слово здобувачам-практиканткам, які охоче поділились з нами своїми першими враженнями:

«Для нас це новий цікавий етап в житті. Ми вперше опинилися на підприємстві такого масштабу. А головне – нам дозволили, хоч і на короткий термін, стати частиною цього колективу.

Більш детально ми ознайомилися з підприємством, переглядаючи масштабне відео про завод, його історію та виробництво препаратів, гелів, таблеток. Коли формальна частина залишилася позаду, разом з керівником переступили поріг підприємства. Ми мандрували з дільниці на дільницю і опановували нові знання. Наш університет надав гарну теоретичну базу, завдяки викладачам ми впевнено володіємо термінологією, розбираємося в базовій нормативно-технічній документації та технології.

В рамках практики ми працювали в лабораторії хроматографічного відділу, де навчилися звіряти хроматограми. Технічне забезпечення лабораторії вражає.

Та яка ж робота без обіду?! Ще одна приємна складова заводу – їдальня. Нас годували смачною, корисною їжею, після прийому якої, ми з новими силами здобували нові навички.

Висловлюємо щиру подяку кафедрі біотехнології та мікробіології НУХТ за надану можливість закріпити теоретичні знання на практиці та керівництву ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» за отриманий досвід.»

  

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Практична підготовка очима студентів Студентська практика як початок трудової діяльності