Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Лабораторна робота з «Біології клітини» очима студентів. Частина ІІ.

Усі студенти-біотехнологи добре пам’ятають аудиторію під номером 437, крізь який пройшло не одне покоління юних мікробіологів. Саме у цій лабораторії майбутні біотехнологи робили свої перші кроки та закладали основу власних знань з базових дисциплін. Ось і сьогодні аудиторія радо вітає нове покоління студентів з нестримним бажанням одного дня стати справжніми асами своєї справи.

На чергове заняття з дисципліни «Біологія клітини» до викладачів кафедри біотехнології і мікробіології Красінько Вікторії Олегівни та Омельчука Євгена Олександровича завітала моя група, БТЕК-1-4. Сьогоднішня лабораторна робота, 14 за рахунком, присвячена впливу біотичних та абіотичних факторів середовища на ріст та життєдіяльність клітини. Ми любимо лабораторні, адже зараз для нас, першокурсників, кожна лабораторна – це наче відкриття завіси перед різноманітним світом мікроорганізмів, у якому панують свої закони.

Як завжди, лабораторну розпочинає викладач, пояснюючи тонкощі виконання роботи, і заодно показує, як користуватися лабораторним приладдям. Ми уважно слідкуємо за його рухами, бо розуміємо, ще мить, і нам доведеться повторити дослід. А там все залежить тільки від нас.

Ну ось, всі теоретичні пункти успішно пройдені, можна починати і практичну частину роботи. Ми з ентузіазмом підходимо до виконання поставлених задач, оскільки від наших успіхів залежить не стільки оцінка, а скільки рівень знань та умінь, які ми зможемо використати на наступних курсах.

Якщо студент гарно виконав завдання, він одразу винагороджується похвалою від викладача, яка ще більше мотивує продовжувати роботу. Робота кипить впродовж усього часу, відведеного на заняття, а якщо хтось закінчив лабораторну раніше, то він має змогу виконати ще й додаткове завдання.

Пари з предмету завжди проходять у дружній атмосфері, де немає переможців та переможених, а лише команда майбутніх біотехнологів, які бажають весь час розвиватися, досягати нових висот, осягати нові знання, а викладачі готові допомогти у цьому студентам.

Ти можеш спитати мене, чому я розповідаю тобі саме про цей предмет? Тому що, по-перше, вивчення біології клітини є базою для подальшого опанування більш складних предметів. А, по-друге, вивчення та використання мікроорганізмів є сутністю роботи біотехнолога.

Звичайно ж, процес навчання був би неможливий без чудових викладачів, які упродовж всього року наполегливо передають нам свої знання.

З того моменту, коли я приєднався до великої сім’ї БТЕК, я жодного разу не пожалкував про своє рішення. І тобі, шановний абітурієнте, раджу не вагатися і впевнено йти до своєї мети. Вибираючи свою майбутню професію, враховуй тільки свої бажання і захоплення, а не чиїсь поради чи настанови. Оскільки тільки ти керуєш своїм життям, і від тебе залежить, яке місце ти в ньому займеш.

Студенти першого курсу

Артем Герштман, Владислав Шульженко

 

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Лабораторна робота з «Біології клітини» очима студентів. Частина ІІ.