Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Методи контролю біотехнологічних, фармацевтичних та харчових виробництв: захищаємо курсові роботи

Нещодавно відбувся захист курсових робіт здобувачами 3 курсу бакалаврату спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». На кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ були створені різні комісії, які працювали у зум-форматі. До складу однієї з них увійшли професор Тетяна Пирог та доцент Оксана Скроцька. Вони уважно слухали доповіді, а потім задавали питання здобувачам. Також в дискусії прийняли участь і самі здобувачі, які також задали велику кількість питання доповідачам. При цьому автори робіт давали ґрунтовні відповіді та захищали свої розробки.

І ось враження самих здобувачів.

Дарʼя Благодир (БТ-3-2): «Однозначно можу сказати, що сьогоднішній захист курсових робіт був чи не одним із найкращих, на яких мені доводилося бути, адже ця дружня атмосфера між викладачами-керівниками та студентами була наповнена позитивом, гумором, цікавими дискусіями та легкістю, розвіяла усі хвилювання перед захистом. Захоплює те, що зацікавленість до робіт проявляється з обох сторін, і ми всі разом намагаємося розібратися у деталях, опановуючи нову інформацію та відкриваючи для себе нові горизонти. Попри те, що це все відбувається у онлайн-форматі, така домашня атмосфера побуду, яку ми спостерігаємо у кожного на екранах, посмішки та підтримка дійсно підтверджують, що даний захист курсової роботи не якісь останні слова перед вироком, як вважають більшість студентів, а є приємною зустріччю однодумців, щоб перейняти досвід один одного та зробити ще один внесок у становлення висококласного біотехнолога!».

Анна Воробей (БТ-3-1): «Ось і настав час "Х" – захист курсової роботи. Нарешті, після декількох місяців роботи ми змогли представити свою працю на огляд! Надзвичайно приємно, коли ти представляєш роботу, на яку витрачено стільки сил і часу. Не зіпсували бойового настрою навіть зауваження до роботи, адже це перша вагома наукова праця, яка є першою сходинкою до написання диплому. Звичайно, додає натхнення, що навіть у такі нелегкі часи, не дивлячись ні на що (навіть на наявність інтернету лише в одній точці і обмежений заряд ПК під час захисту), ми продовжуємо навчатися».

Ольга Іванець (БТ-3-1): «Тема моєї курсової роботи стосувалась вітаміноподібної сполуки убіхінону, його ще називають коферментом Q₁₀. При цьому мені необхідно було знайти відповідні статті, де автори описують біотехнологію даної сполуки та здійснити обґрунтування вибору оптимального продуцента. Час за роботою пролетів непомітно і ось настав день захисту. Не дивлячись на хвилювання напередодні, під час захисту я зрозуміла, що це зовсім не страшно і дуже вдячна членам комісії за критичні зауваження та поради».

Ростислав Коваль (БТ-3-1): «Останні місяці були нелегкими для усіх та у чомусь далася взнаки відсутність очного спілкування з викладачами та одногрупниками. Проте захист курсових робіт показав, що навіть в таких умовах при бажанні усе можна якісно і професійно зробити. Адже для кожного студента курсова робота є чимось священним, плодом тяжкої праці, а для того, хто заради її написання опрацьовує по 90 літературних джерел – дітищем. Усе це надихає навчатися з ще більшим ентузіазмом, навіть під завивання сирен».

Анастасія Охмакевич (БТ-3-1): «Під час захисту курсових робіт була чудова можливість потренуватись доповідати для невеликої онлайн-аудиторії, а викладачі та однокурсники задавали цікаві питання. Кожен зрозумів, що цьогорічна курсова робота є дуже важливою, так як це перший крок до написання майбутньої дипломної роботи. Було цікаво поспілкуватись у формі конструктивного полілогу, відмітити для себе нюанси по самій роботі або презентації, на які варто звернути увагу. Також викладачі дали нам поради на майбутнє як і що краще описати чи оформити, що безперечно відіграє величезну роль. Дякую своєму керівнику, професору Тетяні Пирог за плідну співпрацю та отримані нові знання!».

Вітаємо наших здобувачів-біотехнологів із успішним захистом курсових робіт з дисципліни «Методи контролю біотехнологічних, фармацевтичних та харчових виробництв»! Бажаємо подальших успіхів в навчанні!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка