Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Мій вибір біотехнологія у НУХТ: перші враження

Ось і знов, як і щороку незабаром перша сесія у першокурсників, яку недаремно називають «студентським хрещенням». Саме після цієї сесії кожен з новобранеців поправу зможе називати себе студентом. В минулому році ми започаткували традицію публікували враження першокурсників від початку навчання та їх роздуми щодо відповіді на питання «Чому мій вибір – біотехнологія в НУХТ?». Тож, у продовження цієї традиції публікуємо перші відгуки:

Пушко Вікторія, БТ 1-3: «Історія з обранням університету почалась на початку 11 класу. Оскільки я хотіла спочатку бути фармацевтом, мій вибір був між медичними коледжами. До кінця я була впевнена в тому, що піду навчатись саме туди, але потім вирішила поцікавитися, які ж професії найпопулярніші на сьогоднішній день. Між всіма такими професіями були біотехнології та біоінженерія. Почитавши про них, я стала обмірковувати – чи не обрати цю професію.

Було дуже багато різних варіантів, куди подавати документи, на той момент я і не знала про НУХТ. Дізналась я про нього від хрещеної матері. Спочатку я не хотіла сюди йти, але як скала хрещена: «Обирай, який тобі подобається, але також дивись на освітню програму і можливості, які дає університет». І над цими словами я задумалась, читала багато-багато різної інформації про НУХТ, запитувала у знайомих, які також навчаються тут. Зваживши всі за та проти я обрала все ж таки НУХТ. І вже першого вересня ми з групою стали сім’єю БТЕК.

Після місяця очного навчання було дуже багато позитивних вражень, смішних моментів з одногрупниками. Зараз нажаль дистанційне навчання, але надіюсь, що в найближчий час ми вийдемо на очне навчання.»

Мартиненко Ярослав, БТ-1-3: «“Мудрий не той, хто знає багато, а той, хто знає потрібне”, - сказав Пауло Коельйо. Кожен майбутній абітурієнт замислюється про те, де йому краще навчатися, в якому університеті, місті, чи можливо навіть країні? Це є дуже важливе питання, адже навчання формує подальший шлях кожної людини, тому потрібно вчитися там, де комфортно і де можна здобути хорошу професійну підготовку.

Я вважаю, що навчання в столиці України є найкращим вибором. По-перше, в Києві дуже багато різноманітних університетів і ви точно зможете підібрати той, який буде відповідати всім вашим критеріям та побажанням. По-друге, ви можете найти велику кількість напрямів навчання для будь-якої професії. По-третє, Київ є багатий на можливості розвивати себе з різних сторін, окрім навчання в університеті ви можете ходити на різні спортивні заняття, курси з різних іноземних мов, можливо, знайдете для себе нове хобі. Це місто відкрило для мене багато цікавого. Я відвідав безліч історичних пам’яток, провів весело час в кінотеатрі та можу точно сказати, що Київ має змогу розвивати людину і дати їй потрібні знання. Також, я не можу не згадати про інші міста України, такі як Львів, Харків, Одеса... Я впевнений, що там теж є багато можливостей для розвитку та навчання.

Отже, я вважаю, що мій вибір є правильний і зараз я маю змогу не тільки здобувати якісну освіту, а ще й розвиватися в творчих напрямках.»

Бовтрук Анастасія, БТ 1-1: «Наприкінці 10 класу я мала визначитися, з якою професією хочу пов’язати своє життя. Мені було важко обрати сферу діяльності і батьки запропонували розглянути професію біотехнолога, адже ця спеціальність завжди буде в тренді. Сучасному світу необхідні люди, які розуміються на мікробіології, генетиці, імунології та біохімії. З розвитком технологій біотехнологи здатні робити клонування та створювати нові культури рослин та породи тварин. Мені це здалося дуже цікавим і незвичним. Тому визначившись зі своєю майбутньою спеціальністю, я почала обирати університети для вступу. У мене були варіанти вступати до КПІ або до університету ім. Тараса Шевченка, але пріоритетним я обрала НУХТ, адже він спеціалізується саме на моїй спеціальності. І це був правильний вибір. Мені подобається те, що університет знаходиться в центрі Києва і корпуси розташовані близько один від одного. Я була вражена студентськими лабораторіями і навіть надсилала фотографії своїм друзям. Вони сказали, що лабораторії виглядають дуже класно і складається враження наче це десь за кордоном. Дуже приємно спілкуватися з викладачами університету, адже кожен готовий допомогти і пояснити. Незважаючи на те, що ми зараз навчаємося дистанційно, я все одно дуже задоволена проведенням занять та роботою дистанційної платформи Мудл. Адже у нас у вільному доступі є всі матеріали для навчання та ми маємо змогу задавати питання викладачам через платформу. Тому я дуже задоволена своїм університетом і буду радити його своїм знайомим.»

Тож побажаємо нашим здобувачам успішно скласти сесію і сміливо крокувати до поставленої мети, а викладачі кафедри БТМ радо допоможуть їм опанувати обраний фах!

 

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують Мій вибір біотехнологія у НУХТ: перші враження