Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Мій вибір біотехнологія у НУХТ: перші враження

Ось і знов, як і щороку незабаром перша сесія у першокурсників, яку недаремно називають «студентським хрещенням». Саме після цієї сесії кожен з новобранеців поправу зможе називати себе студентом. В минулому році ми започаткували традицію публікували враження першокурсників від початку навчання та їх роздуми щодо відповіді на питання «Чому мій вибір – біотехнологія в НУХТ?». Тож, у продовження цієї традиції публікуємо перші відгуки:

Пушко Вікторія, БТ 1-3: «Історія з обранням університету почалась на початку 11 класу. Оскільки я хотіла спочатку бути фармацевтом, мій вибір був між медичними коледжами. До кінця я була впевнена в тому, що піду навчатись саме туди, але потім вирішила поцікавитися, які ж професії найпопулярніші на сьогоднішній день. Між всіма такими професіями були біотехнології та біоінженерія. Почитавши про них, я стала обмірковувати – чи не обрати цю професію.

Було дуже багато різних варіантів, куди подавати документи, на той момент я і не знала про НУХТ. Дізналась я про нього від хрещеної матері. Спочатку я не хотіла сюди йти, але як скала хрещена: «Обирай, який тобі подобається, але також дивись на освітню програму і можливості, які дає університет». І над цими словами я задумалась, читала багато-багато різної інформації про НУХТ, запитувала у знайомих, які також навчаються тут. Зваживши всі за та проти я обрала все ж таки НУХТ. І вже першого вересня ми з групою стали сім’єю БТЕК.

Після місяця очного навчання було дуже багато позитивних вражень, смішних моментів з одногрупниками. Зараз нажаль дистанційне навчання, але надіюсь, що в найближчий час ми вийдемо на очне навчання.»

Мартиненко Ярослав, БТ-1-3: «“Мудрий не той, хто знає багато, а той, хто знає потрібне”, - сказав Пауло Коельйо. Кожен майбутній абітурієнт замислюється про те, де йому краще навчатися, в якому університеті, місті, чи можливо навіть країні? Це є дуже важливе питання, адже навчання формує подальший шлях кожної людини, тому потрібно вчитися там, де комфортно і де можна здобути хорошу професійну підготовку.

Я вважаю, що навчання в столиці України є найкращим вибором. По-перше, в Києві дуже багато різноманітних університетів і ви точно зможете підібрати той, який буде відповідати всім вашим критеріям та побажанням. По-друге, ви можете найти велику кількість напрямів навчання для будь-якої професії. По-третє, Київ є багатий на можливості розвивати себе з різних сторін, окрім навчання в університеті ви можете ходити на різні спортивні заняття, курси з різних іноземних мов, можливо, знайдете для себе нове хобі. Це місто відкрило для мене багато цікавого. Я відвідав безліч історичних пам’яток, провів весело час в кінотеатрі та можу точно сказати, що Київ має змогу розвивати людину і дати їй потрібні знання. Також, я не можу не згадати про інші міста України, такі як Львів, Харків, Одеса... Я впевнений, що там теж є багато можливостей для розвитку та навчання.

Отже, я вважаю, що мій вибір є правильний і зараз я маю змогу не тільки здобувати якісну освіту, а ще й розвиватися в творчих напрямках.»

Бовтрук Анастасія, БТ 1-1: «Наприкінці 10 класу я мала визначитися, з якою професією хочу пов’язати своє життя. Мені було важко обрати сферу діяльності і батьки запропонували розглянути професію біотехнолога, адже ця спеціальність завжди буде в тренді. Сучасному світу необхідні люди, які розуміються на мікробіології, генетиці, імунології та біохімії. З розвитком технологій біотехнологи здатні робити клонування та створювати нові культури рослин та породи тварин. Мені це здалося дуже цікавим і незвичним. Тому визначившись зі своєю майбутньою спеціальністю, я почала обирати університети для вступу. У мене були варіанти вступати до КПІ або до університету ім. Тараса Шевченка, але пріоритетним я обрала НУХТ, адже він спеціалізується саме на моїй спеціальності. І це був правильний вибір. Мені подобається те, що університет знаходиться в центрі Києва і корпуси розташовані близько один від одного. Я була вражена студентськими лабораторіями і навіть надсилала фотографії своїм друзям. Вони сказали, що лабораторії виглядають дуже класно і складається враження наче це десь за кордоном. Дуже приємно спілкуватися з викладачами університету, адже кожен готовий допомогти і пояснити. Незважаючи на те, що ми зараз навчаємося дистанційно, я все одно дуже задоволена проведенням занять та роботою дистанційної платформи Мудл. Адже у нас у вільному доступі є всі матеріали для навчання та ми маємо змогу задавати питання викладачам через платформу. Тому я дуже задоволена своїм університетом і буду радити його своїм знайомим.»

Тож побажаємо нашим здобувачам успішно скласти сесію і сміливо крокувати до поставленої мети, а викладачі кафедри БТМ радо допоможуть їм опанувати обраний фах!

 

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Мій вибір біотехнологія у НУХТ: перші враження