Війна вносить свої корективи у низку сфер життя. В умовах воєнного стану вивчення навчальної дисципліни «Основи біобезпеки і біоетики» виявилося надзвичайно актуальними. Тому здобувачі були дуже зацікавлені у проведенні онлайн занять.
Своїми враженнями від занять з дисципліни ділиться здобувачка групи БТ-4-1, Загороднюк Тетяна: «Тижні вимушених канікул через збройну агресію РФ не змогли зламати духу студентства університету, тому здобувачі 4 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» з новими силами та натхненням приступили до занять у дистанційній формі. Завдяки нашому викладачу, Олені Гудзенко, ми мали змогу відволіктись від сумних подій, які хвилюють серця кожного українця та небайдужих в усьому світі, та які залишаться у пам’яті на довгі роки.
Біоетика в наш час займає важливе місце. Тому виникла нагальна потреба активніше привертати увагу суспільства до проблемних аспектів біоетики та впроваджувати біотичні принципи в практичну діяльність і наукові дослідження у галузі біології та медицини.
В наші дні також дуже важливо приділяти увагу біобезпеці, зокрема застосуванні біологічної зброї, оскільки на сьогоднішній день не можна відкидати можливість її застосування країною-агресором. На занятті ми розглянули історію виникнення біозброї, її види та тяжкі наслідки, що можуть бути спричинені нею, «від А до Я». Таким чином, покращили свою обізнаність в даній темі, а також оволоділи знаннями, які можуть допомогти нам в майбутньому.
Пам'ятаймо, що знання – сила і наш особистий внесок у перемогу. Спільними зусиллями кожен на своєму місці наближаймо нашу перемогу! Слава Україні!»