19 березня 2024 року відбулися онлайн-збори зі студентами випускного, 4-го курсу бакалаврату спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», присвячені актуальним питанням вступу до магістратури. Збори були організовані гаранткою ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» підготовки магістрів, доценткою, Вікторією Красінько за сприяння завідувача кафедри біотехнології і мікробіології, професора, Віктора Стабнікова.
У зустрічі взяв участь представник приймальної комісії Артем Ущаповський, який детально ознайомив учасників із ключовими датами та етапами вступної кампанії. Він зосередив увагу на важливості ознайомлення з актуальною інформацією для вступників, яка доступна на сайті Національного університету харчових технологій, а також наголосив, що сайт містить всю необхідну інформацію, включаючи терміни подання документів, перелік необхідних матеріалів для вступу, а також постійно поповнюється актуальною інформацією щодо деталей проведення вступних іспитів. Артем звернув увагу на значення своєчасного доступу до цієї інформації для ефективного планування та підготовки до вступної кампанії, що є ключовим кроком на шляху до успішного вступу та подальшої кар'єри в галузі біотехнологій та біоінженерії.
Окрім цього, зібрання було збагачено цінними порадами та особистим досвідом випускників магістратури різних років, які поділились історіями успіху та обґрунтували важливість отримання магістерського ступеня для подальшого професійного та особистісного розвитку.
Так, випускник магістратури 2020 року Ігор Ключка, який наразі обіймає посаду менеджера (з навчання та розвитку персоналу) Корпоративного Університету Корпорації «Артеріум» і паралельно здобуває ступінь доктора філософії з біотехнології, поділився своїм баченням щодо безперервного навчання та самовдосконалення. Він наголосив на значенні постійного розвитку професійних та наукових компетенцій, а також розкрив секрети, як це впливає на його кар'єрне зростання та можливості в сучасному науково-дослідному світі.
Євген Кудрявець, який закінчив магістратуру у 2015 році, а нині обіймає посаду провідного фахівця з регуляторних питань швейцарської компанії ТОВ «Рош Україна», поділився своїм досвідом роботи у міжнародній фармацевтичній індустрії. Він акцентував на важливості магістерської освіти для розвитку критичного мислення та аналітичних навичок, які є незамінними при реєстрації лікарських засобів на глобальному ринку.
Випускниця магістратури 2024 року Мар’яна Красько, інженер-технолог сектору рідких лікарських форм, групи технологічних розробок, Відділу фармацевтичних розробок Фармацевтичної фірми «Дарниця» поділилась своїм унікальним досвідом поєднання навчання в магістратурі, до якого ставилась, як завжди, дуже відповідально, з вимогливою роботою, наголошуючи на тому, як правильне планування часу, відданість справі та постійне самовдосконалення допомогли їй досягти успіху як в академічній, так і в професійній сферах.
Ця зустріч стала важливим орієнтиром для майбутніх магістрів, надавши їм не тільки практичну інформацію, але й мотивацію до подальшого навчання та самовдосконалення.