Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Мотивуюча лекція! Чи може бути цікава робота в сфері мікробіології?

Якісна підготовка фахівців з біотехнології не можлива без знань сучасних технологій. Тому надзвичайно цінним для здобувачів є практичний досвід, яким можуть поділитися не тільки лектори дисциплін, але і стейкхолдери.

Вже кілька років поспіль таким досвідом зі здобувачами 4 курсу в рамках дисципліни «Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами НАССР» ділиться начальних відділу промислової мікробіології ТОВ «УКРБІО» Артем Слободянюк. Зазначимо, що ця компанія є офіційним дистриб’ютором компанії bioMérieux (Франція), яка займає провідну позицію у Європі з поставки лабораторного обладнання та поживних середовищ. Представники української компанії сприяють поширенню сучасних технологій автоматизації мікробіологічних лабораторій, що дозволило їм отримати визнання фахівців у галузях охорони здоров'я, фармацевтики, харчової промисловості, ветеринарії

В ході лекції «Альтернативні методи мікробіологічного контролю» спікер представив цікаві методи визначення антибіотиків, виявлення різних груп мікроорганізмів та наглядно продемонстрував, якими приладами проводять ці досліди.

Новизною для майбутніх біотехнологів стала демонстрація  пластикових мікробіологічних чашок з спеціальним замком. Вони частіше використовуються на фармацевтичних підприємствах для того, щоб при падінні не розбивались/відкривались та не ставали загрозою контамінації для «чистих» приміщень. Також викликало зацікавлення автоматизоване заповнення чашок Петрі поживним середовищем та гомогенізації досліджуваних зразків для позбавлення можливої контамінації від людини.

Лекція була настільки цікава та захоплююча, що здобувачі і не помітили, як пройшла пара. Судячи з тишини в аудиторії під час лекції, та активних обговорень після, можна зробити висновок, що ця тема для всіх була надзвичайно цікава та корисна.

Весь потік 4 курсу дякує Артему Слободянюку за те, що він поділився своїм безцінним досвідом та умотивував усіх здобувачів до подальшої роботи в галузі мікробіології.

Студентки групи БТ–4-1 Вікторія Зомчак та  Олександра Максимець

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Мотивуюча лекція! Чи може бути цікава робота в сфері мікробіології?