Щоразу, коли настає вересень - університет оживає. Незважаючи на воєнний час - життя продовжується, навчання продовжується і двері аудиторій розкривають свої обійми перед студентами, що поспішають на практичні та лабораторні заняття. Проте, цього року моє перше вересня - це не лише новий навчальний рік, а й початок неймовірної подорожі в світ мікробіології та біотехнології. Окрім традиційних пар, мене також вітає лабораторна обстановка в Arterium, де я розпочинаю свою стажувальну програму мікробіолога.
Процес подачі моєї заявки на участь в програмі стажування «Arterium Intern Camp», був досить хвилюючим і викликав не абиякий мандраж: а якщо резюме навіть не розглядатимуть або ж я погано себе презентую та отримаю відповідь «Ми вам передзвонимо»? Затамувавши подих надсилаю своє резюме… І починаю готуватися до співбесіди: «побувала» на віртуальній екскурсії в Arterium, ознайомилася з їх цілями й досягненнями, повторила все, що можна було повторити за три роки навчання в університеті.
Морально була готова на всі 100%, але через два тижні я вже з тремтячими колінками та сплутаними думками зустрічалася з представниками корпорації. Цей етап відчувається дуже відповідально, оскільки хочеться показати не тільки свою обізнаність, але й високу мотивацію та готовність до роботи. Проте, співбесіда пройшла спокійно, без напруги, з розумінням та в приємній позитивній атмосфері. Я знала, що маю обов’язково розказати про своє захоплення мікробіологією, про свою участь у науковій роботі у Скроцької О.І., яка проводиться в університеті, про свій маленький досвід роботи у ветеринарній клініці та прагнення досягати більшого. За кілька тижнів після співбесіди мене офіційно запросили на стажування в аналітичну лабораторію дослідного центру АТ «Київмедпрепарат», і скоро буде вже 2 місяці, як я є стажером.
Наразі, хочу висловити власну логічну думку, що навчання в університеті та наукова робота дали мені цінні знання та досвід, а стажування дає змогу на власні очі побачити те, про що говорять нам на парах наші викладачі, власними руками тримати сучасні технології, переймати досвід у висококваліфікованих фахівців, спостерігати за процесами виробництва ліків та брати участь у дослідницьких проектах. Я впевнена, що досвід стажування відкриє мені потенційні можливості у світі біотехнологій, фармацевтики та допоможе досягти нових вершин у моїй кар'єрі.
Здобувачка спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Олександра ВАСИЛЬЄВА БТ-4-2