Навчання в магістратурі завжди потребує постійного вдосконалення своїх знань та умінь на практиці, саме таку можливість студентам нашої кафедри дав проект Farmak_Lab, організатором якого є ПАТ «Фармак». Даний захід проводився вдруге, перший раз – весною (http://www.btmb.com.ua/pro-fakultet/praktychna-pidgotovka-studentiv/proekt-pat-farmak-farmak-lab), в якому також прийняли участь наші студенти.
19 вересня проект Farmak_Lab зібрав понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни, для того щоб його учасники змогли підвищити свій рівень знань і побачити, як працює сучасна інноваційна фармацевтична компанія. Магістранти кафедри біотехнології і мікробіології – Оксана Боднар, Анна Моцар, Іван Янчук, а також доцент кафедри Карлаш Юрій Васильович в рамках проекту Farmak_Lab прослухали лекцію на тему: «GMP: вимоги та провадження системи якості».
Чехун Тетяна – інженер з навчання відділу забезпечення регуляторної відповідності ПАТ «Фармак» чітко та доступно висвітлила весь складний процес фармацевтичної системи якості, що зацікавило наших студентів і вони активно долучились до обговорення даної теми.
Після презентації учасники проекту мали можливість побувати на ділянці розливу рідких лікарських засобів ПАТ «Фармак». Відвідувачі мали змогу побачити не просто виробничі майданчики, а технопарк, у якому сконцентровані основні інноваційні технології виробництва лікарських засобів. У ході екскурсії студенти нашої кафедри задавали багато цікавих питань: Анна Моцар цікавилась нормативною документацією за якою відбувається утилізація відходів на лінії розливу рідких лікарських засобів, Янчук Іван – максимальними виробничими потужностями даної дільниці.
По завершенню зустрічі в рамках проекту Farmak_Lab наші студенти отримали цінні подарунки від ПАТ «Фармак» та іменні сертифікати.
Колектив кафедри спільно із студентами щиро вдячні співробітникам ПАТ «Фармак» за можливість побачити на власні очі європейське виробництво в Україні та прийняти участь у проекті Farmak_Lab.