Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вчимося комунікувати або Заговори, щоб тебе побачили

Як правильно комунікувати з незнайомими людьми? Як знайти спільну мову? Як впоратися з труднощами у спілкуванні?....

Ці та багато інших питань постають перед першокурсниками-біотехнологами, яким довелося у цьому навчальному році починати своє навчання у дистанційному форматі, через інформаційний простір комунікувати з викладачами і своїми одногрупниками. Не зважаючи на те, що сучасну молодь вважають «цифровим поколінням» у них є проблеми інформаційної перевантаженості, Інтернет-залежності, незахищеності особистого простору тощо. І надзвичайно важливим для першокурсників є вміння у вибудовуванні сценаріїв комунікації з своїми одногрупниками, створенні комфортного середовища навчання, скасуванні бар’єрів у стосунках представників різних поколінь. Тому питання розвитку комунікативної культури студентів в нових умовах були підняті бізнес-тренером LLC TRIGLAV INTERNATIONAL (стратегічний партнер Корпорації ARTERIUM) Євгенієм Куджояном на майстер-класі «Вчимося комунікувати».

А своїми враженнями від майстер-класу як завжди діляться наші студенти.

Захаров Артур, БТ-1-1: «Мені здається багато людей задаються цими питаннями кожного дня. Адже вміння комунікувати відіграє найважливішу роль у нашому житті, особливо в сучасному світі. Бо це не лише вміння правильно говорити, але й слухати! Також правильне використання комунікативних навичок допомагає швидше знайти роботу та швидко адаптуватися у новому колективі.

Тренінг «Вчимося комунікувати», який відбувся на лекції «Вступ до фаху», знову пройшов у теплій, домашній, а найголовніше в живій атмосфері. Мені дуже сподобалося, що ми спілкувалися, ставили запитання та доповнювали, а не просто сиділи і слухали Євгена.

За півтори години ми дізналися багато цікавої та корисної інформації, отримали нові навички і знання. Нам розповіли: як правильно комунікувати з незнайомими людьми і друзями, як подолати труднощі у спілкуванні та правильно донести свою думку до співрозмовника, як впоратися з емоційним навантаженням та як знайти тему для спілкування! Це була дуже насичена лекція, проте був один мінус – однієї пари дуже мало для таких занять, щоб отримати повну інформацію. Але Євген Куджоян сказав, що спробує зустрітися ще раз та відповісти на всі запитання!»

Марія Корж, БТ-1-2: «Заговори, щоб я тебе побачив», – сказав Сократ, відомий оратор та філософ юнакові, який прийшов навчитися до нього мистецтва красномовства. Адже, яка людина, така її і мова.

Одним із проявів культури Еллади було ораторське мистецтво. Пройшли віки, а красномовство й досі має високий попит. Мистецтво промови займає важливе місце у всіх сферах життя людини. Проте не всі люди від народження володіють красномовством. Цьому вчаться роками, і той, хто осягнув цю нелегку науку, має успіх.

Я давно цікавилася цією темою:  читала різні статті та слухала численні лекції. Отож, дякую, пане Євгене, за цікавий тренінг та корисні поради. Я вже скачала книгу, яку ви порадили, але не починала читати її.  Сподіваюся , матиму змогу побувати на ще одному вашому тренінгу.»

Шаркун Єлизавета, БТ-1-1: «Протягом конференції панувала позитивна атмосфера, а поради та настанови спікера ще більше змотивували студентів на подальше навчання та розвиток. Усі поради, які давав Євген, є дуже корисними у нашому житті, бо комунікація, за його словами, є головним та безкоштовним видом зв’язку. Саме завдяки спілкуванню люди пізнають один одного, створюють стосунки, переймають досвід, укладають угоди і роблять багато інших речей, без яких повсякденне життя просто неможливе. Дуже сподобався формат проведення конференції, коли кожен студент задавав питання, а потім обговорював його з Євгеном. Пояснення нашого сьогоднішнього гостя сильно допомогли мені у розумінні проблем, які заважають людям вільно спілкуватися, залишилося лише застосувати перейнятий досвід на практиці.»

Косяк Анна, БТ-1-1: «Залишилася в захваті від тренінгу, адже вміння домовлятися та знаходити спільну мову з людьми – це складова успіху в будь-якій сфері. Під час тренінгу було багато інтерактиву: в загальному чаті ми мали змогу задати питання, а Євгеній вже на них відповідав. Тренінг надихнув на нові думки, вивчення теми емоційного інтелекту та вдосконалення навичок та вмінь в цій сфері. Дякую!»

Плита Марія, БТ-1-1: «Цей тренінг особисто для мене був дуже корисним та важливим, адже вміння ефективно спілкуватися – один із найголовніших чинників успіху в будь-якій сфері сучасного життя. Коли ми правильно і точно висловлюємо свої думки, наша позиція стає зрозумілою іншим людям. Тому ймовірніше, що нам вдасться досягти взаєморозуміння. Можна сказати, що ефективне спілкування є надійним фундаментом, особливо для професійного успіху. Тож хочу подякувати за те, що нам проводять такі необхідні майстер-класи.»

Зюзько Олена, БТ-1-1: «Під час конференції ми дізналися як зробити розмову ефективною, як знайти тему для діалогу, як позбутися думки, що ми нав’язуємо своє спілкування, як правильно використовувати свої емоції та жести в розмові та багато іншого. Також Євген нам порадив цікаву літературу, щоб ми мали змогу поглиблювати навички спілкування. Я дуже вдячна за такий неймовірний досвід.

Окрему подяку хочу висловити Наталії Миколаївні за те, що організовує для нас такі майстер-класи, адже вони дуже мотивують та дають змогу самовдосконалюватися.»

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка