Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Продовжуємо підкорювати наукові вершини на конкурсі наукових робіт з біології. Цього разу Полтава!

Подорож в супроводі викладачів – це завжди круто: є можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, поділитись враженнями від побаченого, обговорити пари, а подорож разом зі своїм науковим керівником посилює враження вдвічі, крім цього є можливість обсудити наступні плани наукової роботи, відшліфувати доповідь за горнятком кави.

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка 26-27 квітня 2018 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Біологія». На конкурс було подано 71 студентську наукову роботу, що надійшли із 40 закладів вищої освіти.

На підсумкову науково-практичну конференцію запрошено авторів 20 наукових робіт із різних міст, до числа яких увійшла також робота наших активних учасників студентського наукового гуртка «Biotech» – Заярнюк Анни та Бородіної Ольги (науковий керівник – к.б.н., доцент Лич Інна Валентинівна).

 

Полтава зустріла учасників теплим сонячним днем, а організатори конкурсу вразили своєю гостинністю та люб’язністю, урочистим відкриттям конкурсу, відразу після чого свою роботу розпочали кожна з секцій. Анні Заярнюк випала честь відкрити роботу секції «Загальна біологія» та задати науковий темп для наступних учасників. Вона презентували свою доповідь на тему «Біологічно активні фрагменти молозива – новий підхід у боротьбі з інфекційними агентами». Доповідь зацікавила аудиторію, члени комісії та учасники конкурсу задавали велику кількість цікавих запитань, на які були отримані ґрунтовні відповіді.

Роботи, які були представлені в секції, викликали великий науковий інтерес, а змістовні доповіді та цікаві питання пожвавлювали конкурсантів. І ось настав момент оголошення результатів, якого всі так трепетно чекали. Хвилина очікування і на засіданні галузевої конкурсної комісії за висновком рецензентів та результатами виступів учасників у дівчат на руках диплом ІІІ ступеня. Грамотами також відзначили наукових керівників переможців і членів галузевої конкурсної комісії.

Але на цьому пригоди гостей конкурсу в Полтаві не закінчились. Не встигли учасники оговтатись від ейфорії оголошення результатів конкурсу, як вони вже ходять по битому курному шляху Полтави, оглядають Іванову гору та обійстя Івана Котляревського.

Другий день конкурсу розбудив учасників свіжим дощем та смачним сніданком, що зарядив усіх до подорожей на цілий день. Бажаючим були надані автобус та всі умови для наступної туристичної «розвідки» в Полтаві.  Охочі мали можливість зануритися в ХІХ століття, відвідавши Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», возз'єднатись з природою разом із мешканцями Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та запастись сувенірами для рідних.

Щиро дякуємо організаторам конкурсу за чудово проведений час і вітаємо наших студентів із перемогою!

Події у світлинах

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка