Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтація від студентів: Юрковецька ЗЗСО

Вже середина осені, і саме в цю пору розпочинається активна профорієнтаційна робота на нашому факультеті біотехнології та екологічного контролю. Долучився до неї і Стефанюк Богдан, магістрант І року навчання за освітньою спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Саме з метою профорієнтації Богдан відвідав свою рідну Юрковецьку ЗЗСО, де на нього нахлинула ностальгія шкільних років, після зустрічі з учнями 10 та 11 класів, які сьогодні перебувають на роздоріжжі перед вибором майбутньої професії.

Прослухавши пізнавальну міні-лекцію з презентацією нашої спеціальності учні захотіли дізнатися більше про таку спеціальність як біотехнолог. Адже, саме біотехнологи займаються отриманням лимонної кислоти за допомогою наших маленьких помічників - мікроорганізмів, а не за допомогою вичавлювання соку з лимону. А ще, виявляється – смачні пухкі пиріжки та кисломолочні продукти отримують за допомогою мікроорганізмів.

В ході презентації учні змогли на власні очні пересвідчитись, що наші лабораторії оснащені всім необхідним для виконання лабораторних робіт, а також змогли ознайомитись з навчально-методичною літературою, що була видана за останні роки викладачами нашої кафедри.

Всіх присутніх дуже сильно зацікавив фармацевтичний напрямок, адже після завершення навчання можна доволі вдало працевлаштуватися на високооплачуванні посади на таких провідних фарм підприємствах як «Фармак», «Артеріум», «Дарниця», тощо.

Окрім цього Богдан окремо наголосив, що кожен студент нашого факультету вкладає часточку душі в нього та бере активну участь у культурно-масових заходах, спортивних змаганнях, а ще може стати переможцем наукових конкурсів. Все це і навіть більше можна отримати вступивши саме на факультет біотехнології та екологічного контролю.

По завершенню розповіді кожен учень отримав буклети з корисною інформацією про нашу кафедру, а також пройшли невеличке анкетування, що допоможе знайти тих абітурієнтів, яких зацікавив такий фах як «Біотехнолог».

Ми з радістю чекаємо на кожного професійноспрямованого студента. І сподіваємося, що лави біотехнологів невпинно будуть поповнюватись.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка