Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтаційний рекорд!

Осінь цього року виявилась напрочуд чудовою: яскраві кольори картатого різнобарв’я дерев; ласкаве, по-літньому тепле, сонечко; синє та прозоре небо – все це створює святковий настрій, запрошує вийти на вулицю і долучитися до святкування. Цьогорічна осінь досить незвична і встигла поставити вже аж три температурних рекорди. А справжнім профорієнтаційним рекордом відзначилась п’ятниця 19 жовтня завдяки зусиллям викладачів та студентів кафедри біотехнології і мікробіології. У цей день профорієнтаційні заходи було проведено у трьох середніх навчальних закладах м. Києва.

Так, доцент кафедри Вікторія Красінько разом із завідувачем підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності НУХТ Валентиною Кудіною та студентом-біотехнологом Віталієм Гриненком провели креативний профорієнтаційний захід у стінах Технічного ліцею м. Києва. Мабуть, інформація про особливості навчання у НУХТ і переваги отримання фаху біотехнолога, надані аудиторії у формі презентації-вікторини, а також веселий відеофільм про студентські будні, відзнятий студентами, залишаться в пам’яті і наштовхнуть на правильний вибір майбутнього фаху. Своїм студентським досвідом поділився також і колишній випускник Технічного ліцею, а нині студент 4 курсу кафедри біотехнології і мікробіології, Віталій Гриненко. Саме до Віталія зверталися ліцеїсти із запитаннями і він проявив справжній талант профорієнтатора, пояснюючи, чому варто вчитися саме на біотехнолога, і саме у НУХТ. Викладачі кафедри щиро вдячні директору ліцею Анатолію Андрієнку за теплий, гостинний прийом та дуже гарну технічну підтримку нашого виступу!

Не стала винятком й наш давній партнер гімназія «Потенціал», яку цим прекрасним, сонячним днем відвідали доцент Олександр Воронцов та асистент Тетяна Белемець у супроводі наших юних біотехнологів – колишніх випускників гімназії, а нині студентів кафедри – Валерії Потапенко та Ірини Мармаш. У ході візиту представники адміністрації гостинно супроводили наших викладачів та студентів на зустріч із учнями випускних класів, де наш дружній профорієнтаційний десант у вигляді діалогу поспілкувався з майбутніми абітурієнтами й розповів «що таке біотехнологія і з чим її їдять» та унікальну можливість саме у нашому університеті набрати більшу кількість балів під час вступу – олімпіади з біології, хімії та математики. По закінченню дискусії зацікавленим школярам були роздані рекламні матеріали, а наші студенти з радістю відповіли на усі поставлені запитання.

Доцент Оксана Скроцька разом із магістрантами І року навчання Оксаною Боднар та Іваном Янчуком відвідали СШ № 194 «Перспектива» з поглибленим вивченням природничих дисциплін, де їх радо зустріла заступник директора з виховної роботи Олена Гончар. Не дивлячись на те, що наші магістранти закінчили дану школу у 2014 році, їх пам’ятають вчителі і з радістю дозволили поспілкуватись із учнями 10-11 класів. Актуальність та перспективність спеціальності 162 «Біотехнологія та біоінженерія» вразила багатьох слухачів. Учні задавали запитання про складність навчання за даною спеціальністю та особливості працевлаштування після закінчення університету. Також присутніх зацікавила інформація про можливість виконувати МАНівську роботу на базі кафедри та Всеукраїнська олімпіада НУХТ з біології, переможці якої отримують додаткові бали до сертифікату ЗНО.

Тож ми дуже вдячні керівництву середніх навчальних закладів м. Києва за співпрацю та гостинний прийом і сподіваємось наступної осені побачити нинішніх учнів у лавах студентів-біотехнологів!

Події у світлинах

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка