Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Призи знайшли своїх власників

Нещодавно ми ділилися з вами щасливою подією, а саме перемогою наших науковців (аспірантів Дар’ї П’ятецької, Лілії Ключки та магістрантки Наталії Клименко) у V-му Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні» і зазначали, що зовсім скоро дівчата отримають не тільки Диплом, а й інші, цінні подарунки.

До останнього ніхто з них не знав, що саме знаходиться у тій важкій коробці, яку вони отримали. Після експрес-розпаковки дівчата були враженні кількістю і цінністю призів. Так, тепер в озброєнні наших біотехнологів з’явилися дві монографії: «Газ природний, палива та оливи» та «Modification of jet fuels composition with renewable bio-additives»; посібник «Інтеграція управління рішень для збалансованого розвитку» створений в рамках проекту Європейського Союзу та Міністерства екології та природних ресурсів України; декілька примірників «Екологічного вісника» та серію з 10-ти еколого-географічних карт, на яких відображено результати досліджень екологічного стану навколишнього середовища України.

Серед такої кількості наукової літератури був не менш важливий документ: подяка завідувачу кафедри біотехнології і мікробіології, науковому керівнику роботи – Тетяні Павлівні Пирог. Від імені наших переможців додамо, що наукова робота під Вашим керівництвом – це завжди можливість реалізувати себе, свій науковий потенціал, за що усі ваші «наукові діти» Вам безмежно вдячні!

Також хочемо подякувати партнерам Конкурсу Українському науково-дослідному центру хімотології і сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин Національного авіаційного університету за цінні призи.

P.S. Шановні абітурієнти, ми впевнені, що ви такі ж амбітні і спраглі до реалізації свого потенціалу, як студенти-науковці нашої кафедри. Не втратьте можливість приєднатися до нашої родини біотехнологів, здобути найкращу інженерну освіту в Україні і бути героями таких же приємних новин!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка