Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ще одна перемога у скарбничці гуртка «Biotech»

«Сонячна Затока, берег моря і можливість, не тільки відстояти честь кафедри, а ще й відпочити. Це ж так круто, дівчата» – згодилися  між собою, учасниці гуртка «Biotech» магістрантка Наталія Клименко та аспірантки Лілія Ключка і Дар’я П’ятецька, які підготували та відправили, ще на початку березня, роботу «Альтернативна переробка відпрацьованої соняшникової олії в комплексний бактеріальний препарат для рослинництва» для участі у V-му Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні».

Організатором конкурсу став Національний авіаційний університет, Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій. Однак не дивлячись на те, що це один з Київських вузів, нагородження учасників мало відбутися на березі моря, у мальовничій Затоці.

Однак, у зв’язку з нинішньої ситуацією, 5 червня відбулася он-лайн зустріч і підведення підсумків конкурсу. Варто зазначити, що усі учасники презентували сильні роботи спрямовані на вирішення вже наявних екологічних проблем, покращення екологічної ситуації в Україні та на раціональне природокористування. Але що таїти, наші біотехівці – кращі серед найкращих. За свою роботу, дівчата були нагороджені дипломом ІІІ ступеня та, за підтримки спонсорів конкурсу, цінними призами, які невдовзі (разом з дипломом) будуть доставлені переможцям.

Кажуть, що знання без їх практичного застосування не мають цінності. І це дійсно так. Тому хочеться подякувати організаторам конкурсу за надану можливість поділитися своїми напрацюваннями та ідеями з іншими науковцями.

І знову ж таки хочеться побажати нашим науковцям нових перемог, а студентам – легкої сесії!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка