Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ретельна перевірка педагогічної майстерності

Осінь знаменує для всіх учасників освітнього процесу початок нового. Це час стартів і започаткувань. Розпочинається також і новий етап перевірки педагогічної майстерності викладачів, найсуттєвішим елементом якої є проведення відкритих занять.

Відкрите заняття завжди вимагає від викладача певної підготовки, завжди є показовим. Але за нинішніх воєнних реалій вимагає від викладача, окрім професіоналізму, ще і неабиякої мужності та, безперечно, гнучкого, креативного підходу для організації та проведення занять між частими повітряними тривогами.

Відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Мікробіологія для харчових технологій. Модуль 1», проведене 5 жовтня 2022 року асистентом кафедри БТМ Віктором Удимовичем для академічної групи МЯ-3-2 в очно-дистанційному форматі (дистанційним воно було для викладачів, які відвідали заняття он-лайн та студентів, які не змогли бути присутніми внаслідок обставин, викликаних воєнним часом) охарактеризувало викладача, перш за все, як фахівця, який уміє оперативно орієнтуватися в обстановці спілкування, яка постійно змінюється, правильно реагувати на ситуації, які можуть виникнути в будь-який момент заняття. Рівень педагогічної майстерності, продемонстрований молодим викладачем, зумовлений також тим, що Віктор, паралельно з опануванням фаху біотехнолога в НУХТ, отримав бакалаврський ступінь професійного педагога, закінчивши заочно навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова.

Від ясності, чіткості, переконливості слів залежить ефективність засвоєння почутого. Тому для підтримання, а також підсилення уваги студентів молодим викладачем було задіяно стислість викладу, виключення всього зайвого, що не стосується змісту теми, присвяченої особливостям морфології, а також практичному значенню дріжджів.

Асистент Віктор Удимович у повній мірі використав мовний вплив на посилення системи комунікації, постійно відчував і підтримував зворотний зв'язок з групою. Пояснення молодого викладача особливостей практичного здійснення етапів мікроскопічного дослідження дріжджових культур характеризувались вичерпністю та показовістю. Відчувалося, що студенти чують і сприймають матеріал, розуміють мету і послідовність виконання лабораторних досліджень. Отже, перевірку відкритим заняттям треба вважати пройденою!

Бажаємо нашому молодому колезі подальших професійних висот і, у першу чергу, успішного захисту дисертаційної роботи на здобуття кваліфікації «доктор філософії»!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка