Хто з нас не мріяв як Аліса на сторінках книг Льюїса Керрола відчути неможливе та побачити нереальне? Хоча б на хвилинку, хоча б одним оком зазирнути та з головою поринути у захоплюючий подих мікросвіт!
Цього разу здійснити подорож, яка можливо у майбутньому стане вирішальною у їх житті, наважилися 25 учнів 10-тих класів з середньої загальноосвітньої школи №162 у супроводі класного керівника – Свінціцькіної Галини Василівни. Гостинно та, як завжди, з чаруючою дружелюбністю у країні чудес – на кафедрі біотехнології і мікробіології факультету БТЕК, їх зустрічали наш доцент Вікторія Олегівна Красінько, яка очолила мандрівку до дивовижного мікросвіту, а також асистент Тетяна Олександрівна Белемець. У ході екскурсії «униз і углиб кролячою норою» кафедри БТМ абітурієнти відвідали та ознайомилися з новітніми, оснащеними лабораторіями, вивчили назви деяких показових чашок з міцеліальними грибами, освоїли ази роботи на своїх перших мікроскопах та навіть дещо заглянути у задзеркалля проведення лабораторних робіт студентів 3-го та 4-го курсів.
У королівстві наукового гуртка біотехнологів школярів привітно зустріла декан факультету біотехнології і екологічного контролю – Наталія Миколаївна Грегірчак, яка залучила їх до щирої дискусії у ході якої окреслила усі переваги і перспективи навчання за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», а також пояснила вагому різницю між отриманням професії біотехнолога у НУХТ та інших ВНЗ.
Наприкінці екскурсії доцент Вікторія Олегівна Красінько на мапі світу показала країни, а їх дійсно чимало, у яких були представлені наукові здобутки студентів кафедри біотехнології і мікробіології, з задоволенням відповіла на усі запитання зацікавлених майбутніх абітурієнтів та пояснила чому так важливо вірно обрати справу свого життя, адже: «Якби кожна людина займалася своєю справою, Земля б оберталася швидше».
На останок хочемо від усього педагогічного колективу кафедри біотехнології і мікробіології висловити щиру подяку керівництву середньої загальноосвітньої школи № 162 за плідну співпрацю.