Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Руслана Кочерга – переможець стипендіальної програми Віктора Пінчука «Завтра.UA» 2016/2017 н.р.

Студентка 1 курсу магістратури кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Кочерга Руслана Анатоліївна увійшла у сотню переможців стипендіальної програми «Завтра.UA». В листопаді 2016 року Руслана відіслала свою роботу на тему «Експериментальне обґрунтування ефективності застосування низькодозової хіміотерапії у хворих на рак» на сайт програми «Завтра.UA», яка передбачає проходження 3-х етапів відбору робіт. В першому турі взяло участь 773 конкурсантів з різних вищих навчальних закладів України, а в третій – фінальний (очний) етап конкурсу, який проходив в м. Києві в Інституті післядипломної освіти університету ім. Тараса Шевченка увійшли роботи лише 300 студентів.

Руслана Кочерга ділиться враженнями від участі у фінальному турі конкурсу: «Під час третього туру учасників поділили на групи по 6 чоловік для оцінки особистісного потенціалу, лідерських якостей та здатності працювати в команді. Коли  наша група зібралася в повному складі до нас завітали оцінювачі програми «Завтра.UA»  –  це молоді та дуже  позитивні люди, більша частина  яких і самі були колись стипендіатами фонду В. Пінчука. Стартували ми з того, що кожен розповів про себе хто він, чим займається, після чого тренери дістали кейс із завданням для нас. Завдання полягало у тому, щоб ми пояснили чи можна втілити в життя інтернет-проект, якщо ні, то аргументувати, якщо так,  то потрібно було зусиллями команди розписати усі етапи втілення даного проекту в Україні. Після 30 хв запланованих дискусій ми виклали свої думки на ватмані для його презентації. Для того, щоб презентувати проект перед експертами з групи було виділено 2 людини, в тому числі і мене. Після успішної презентації проекту нас чекало індивідуальне інтерв’ю, на якому нам задавали різноманітні питання, які більше мали психологічний характер. Тоді, коли все закінчилося, залишалося чекати ще місяць до визначення переможців конкурсу – це був такий довгий місяць очікувань та переживань. І ось 24 травня 2017 року на пошту прийшло повідомленні – «Вітаємо, Ви стали стипендіатом»! В той момент, коли я про це дізналася, біля мене знаходилася мій консультант Бездєнєжних Наталя Олександрівна – к.б.н., с.н.с. Інституту експериментальної онкології, патології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАНУ. Ми раділи в двох, немов діти! Тоді я зрозуміла, що якщо ти чогось  бажаєш, мрієш про щось, ти повинен впевнено йти до своєї мети – головне повірити в себе, адже часто ми недооцінюємо свій потенціал та живемо у світі  власних комплексів!

Наступною дивовижною подією, яка на довгі роки запам’ятається мені став 10-й Молодіжний форум стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука, перший день якого відбувся у Мистецькому Арсеналі, а всього він проходив 3 дні (16-18 червня 2017 р.). В перший день Форуму на заході були присутні представники ЗМІ, бізнесу, відомі політики, громадські діячі, а також самі стипендіати. Перед нами публічно виступили з натхненними промовами: Віктор Пінчук, політик Мустафа Найєм, прем’єр міністр України Володимир Гройсман, музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук, головний редактор газети «Джерело тижня» Юлія Мостова. Після урочистої частини стипендіати централізовано поїхали до санаторно-курортного комплексу «УТОГ» в Пущі Водиці де на нас чекала ще одна невід’ємна складова форуму – це розробка проектів, тематика яких була зосереджена на викликах, які постали перед громадянами та містами Донецької та Луганської областей. По прибутті до місця призначення нас знову об’єднали в команди для роботи над проектами. Всього було 24 команди за різними тематиками, що стосуються сходу України. Наша команда яка складалася з 8 чоловік обрала для себе проект – «Невідкладна допомога під час конфлікту». В перший же день, увечері, за нами був закріплений наш модератор, яка в усьому нам допомагала: ми генерували кожен свої ідеї та намагалися працювати в команді. Потрібно зазначити, що крім цього упродовж 2 днів нам читалися лекції з проектного менеджменту та як робити презентації проектів. Ранок 17 червня почався для нас з бадьорої ранкової зарядки, після якої почався день кропіткої праці над нашим проектом. Упродовж цього дня до всіх груп під час роботи долучалися ментори, які давали свої підказки та настанови – це такі відомі та успішні люди: Дмитро Чичера, Анастасія Мельниченко, Олег Савицький, Ілля Філіпов, Марія Крючок, Антон Семиженко, Тетяна Манзюк, Федір Сердюк, Ірина Березнева, Тетяна Ломакіна, Євгеній Урсалов, Ганна Уварова. Робота над нашим проектом тривала до 02.30 ночі 18 червня, після чого ми її здали наступного дня на оцінку менторам. За підсумками експертної оцінки проектів було визначено перше, друге, та перше місце команд-переможців, які отримали фінансову підтримку на розвиток своїх проектів, в розмірі від 5 до 10 тис. грн. На жаль, наша команда не пройшла до обраного числа переможців, але проект, що був нами представлений був відзначений менторами як дуже вдалий та логічно сформований. Якщо говорити про загальне враження від того, що відбувалося, то це був неперевершений досвід для мене в розробці соціальних проектів, роботі в команді однодумців, спілкуванні з відомими та талановитими особистостями, і взагалі атмосфера заходу була неперевершеною – на ці 3 дні ми ніби стали однією родиною!».

Вітаємо Руслану з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка