Я пам'ятаю час, коли в шоці трусилася під дверима університеті в статусі абітурієнта і судомно думала про те, яку професію обрати. Хоча ні, з професією було легше, оскільки чомусь зі шкільних років я бачила своє майбутнє, пов’язане саме з хімією – найулюбленішою дисципліною і найцікавішою з наук. Проблемою № 2 був вибір університету. Серед головних критеріїв відбору були репутація, географічне розташування корпусів університету в місті та наявність гуртожитку.
З НУХТом познайомилася, відвідавши День відкритих дверей, де мене підкупили добре оснащені лабораторії, в яких не було дефіциту реактивів. Прочитавши інформацію про працевлаштування випускників нашого факультету та і, власне, зрозумівши, що біотехнологія – це перспективний напрям, я стала студенткою факультету біотехнології та екологічного контролю.
Чесно кажучи, повністю зрозуміла, що таке «біотехнологія» і з чим її їдять, десь тільки на 3 курсі. Вчитися – нелегко. Шари не було, але ж не було і проблем із пошуком роботи. Наша спеціальність дозволяє працювати і в лабораторіях (хімічній та мікробіологічній), майстром, інженером-технологом на харчовому та фармацевтичному підприємстві. В аптеки наших випускників теж беруть. На роботу влаштувалася ще в середині 5 курсу на ПАТ «Київський вітамінний завод» фахівцем у відділ управління якістю. Роботу та навчання вдалося успішно поєднати. Звісно, тут необхідно подякувати керівництву відділу підприємства та викладачам, які з розумінням поставилися до того, що доводиться і працювати, і навчатися, всіляко підтримували і допомагали.
Я задоволена, що навчалася в НУХТі за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія», пишаюся тим, що успішно закінчила саме цей університет.
Бажаю абітурієнтам впевненості у своїх силах, наполегливості та удачі у виборі професії!