Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ "BiotestLab"

Вороненко (Бородина) Ольга

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Біологічні властивості імунологічно активних фрагментів молозива» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Лич І.В.

Нині (вересень 2018 р.) працюю менеджером з реєстрації ветеринарних препараті в ТОВ «Біотестлаб».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після закінчення університету розіслала резюме до різних фармацевтичних компаній. Як не дивно, але з усіх варіантів обрала підприємство, яке займається виробництвом вакцин для ветеринарних препаратів. Було приємно, що недаремно вивчала імунологію, молекулярну біотехнологію та багато інших фахових предметів.

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає у формуванні реєстраційного досьє, яке необхідне для реєстрації препаратів в Україні та міжнародному ринку. Загалом займаюся розробкою деяких модулів досьє, а також вцілому його компонуванням та узгодженням.

Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?

Як я вже казала, було досить несподівано, що предмети про які думали «а навіщо їх вивчати?» якраз і виявились найбільш необхідними. Правду казали, що краще вчити все, бо не знаєш точно що знадобиться в майбутньому.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Студентам – вчитися, не лінуватися і публікуватися. Викладачам – натхнення і постійного професійного розвитку.

 

 

Зусько Катерина

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконувала на базі кафедри біотехнології і мікробіології науково-дослідну роботу, за результатами якої було опубліковано 4 статті в наукових журналах, 5 статей та 11 тез у матеріалах конференцій, 2 патенти. Представлена робота на Всеукраїнському конкурсі за спеціальністю «Біотехнологія» була визнана найкращою і удостоєна диплому першого ступеня.

Дипломну роботу на тему «Мікробіологічні ризики м’ясних виробів нової рецептури» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Грегірчак Н.М.

Нині (березень 2018 р.) працюю на посаді менеджера з забезпечення якості у відділі забезпечення якості ТОВ «БіоТестЛаб».

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає, по-перше, в розробці, розповсюдженні, вилученні попередніх версій документації системи менеджменту якості; по-друге – в проведенні внутрішніх аудитів та контролю виконання коригувальних та запобіжних дій; по-третє – проведенні навчання та атестацій для персоналу. Чи легко з нею справлятись?! Спочатку було нелегко, оскільки необхідно було освоювати багато нового матеріалу, вивчати процеси, але згодом все стало на свої місця.

І зараз моя робота мені дуже подобається, оскільки отримала те, чого хотіла, а іншими словами «знайшла своє місце під сонцем».

 Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Про вибір професії не шкодую, адже на сьогоднішній день дана професія є досить різноманітною, цікавою, і водночас серйозною та перспективною як в Україні, так і за її межами.

 Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?

Так, знань та навичок, отриманих під час навчання достатньо для того, щоб знайти роботу і стабільно працювати, але для кар’єрного росту – необхідно все більше і більше.

 Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Викладачам хочу подякувати за те, що зробили з нас висококваліфікованих спеціалістів, які цінуються на ринку праці, та навчили йти до своєї мети попри різні складнощі.

Студентам хочу сказати, щоб вони були терплячими, йшли до своєї мети і не зупинялися. І найголовніше – цінували студентські роки і брали з них все найкраще, найзахоплююче і найцікавіше.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка