Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА»

Федорченко Анастасія

У 2014 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом бакалавра з відзнакою за напрямом «Біотехнологія». Виконала дипломну роботу на тему «Виділення та оцінка функціонального стану лейкоцитів за цукрового діабету».

Нині (жовтень 2016 р.) працює хіміком-аналітиком відділу контролю якості науково-виробничого комплексу «Біофарма».

 В 2014 році я закінчувала бакалаврат кафедри біотехнології і мікробіології факультету біотехнології та екологічного контролю. Перед очима майорів світ повний можливостей і перспектив, який кликав мене швидше стати дорослішою і успішною. За 2 роки наукової роботи в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, де я виконувала бакалаврську роботу, я не тільки навчилася вмінням науковця, але й спробувала працювати руками, як хімік. А після успішного стажування в компанії «Pfizer» в мене не було сумнівів, коли мене запросили на співбесіду у ПрАТ «Біофарма» для прийняття на роботу на посаду хіміка-аналітика, що й цей іспит я пройду на відмінно. Так і сталося, і ось вже більше 2-х років я працюю на підприємстві. За цей час я встигла не тільки отримати такий потрібний досвід, а й зарекомендувала себе як сумлінний і дуже розумний співробітник, даючи зрозуміти своєму керівництву, яких студентів навчають на кафедрі. А в цьому році на День фармацевтичної галузі моя праця була відзначена подякою від керівництва підприємства. Але про рідний університет і кафедру я не забула, і на початку 2016 р. поступила до магістратури на заочну форму навчання. Адже в моїй роботі набувати нових знань і навиків є дуже важливим пунктом для успішного росту. Крім знань, що я отримую в університеті, я достатньо часто відвідую семінари та тренінги, які дають новітні знання зі світу фармацевтичного бізнесу. А в подальшому я сподіваюся й далі рухатися щаблями фармацевтичної галузі в Україні, або й за її межами

 

 

Кокоєва Любов

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Дипломну роботу на тему: «Використання мікробних паливних елементів для отримання біоелектрики» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.

Нині (березень 2018 р.) працюю фахівцем з реєстрації у медичній регуляторній службі ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА».

Як змінилося життя після закінчення університету?

Після завершення навчання в університеті життя звісно змінилося, адже я стала на шлях дорослого життя, в якому щодня треба щось комусь доводити і показувати хто ти є і ким хочеш стати у майбутньому, але єдине моє кредо, яке залишилось незмінним і думаю залишиться незмінним і у майбутньому звучить так: «Сміливо до мрії йди та душу ти збережи».

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає в реєстрації, перереєстрації та внесенні змін до реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, які виробляють на ФЗ «БІОФАРМА».

Важко було перший час, адже робота реєстратора передбачає взаємодію з державними регуляторними органами у сфері медицини, такими як: Державний експертний центр (ДЕЦ) України, МОЗ України та ін., але завдяки дружньому колективу колег, які у всьому мені допомагають я роблю перші свої кроки у світі РЕЄСТРАЦІЇ і сподіваюсь, що у майбутньому ці кроки стануть впевненими і рішучими.

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Почну з того, що вступивши на перший курс, навчання мені здавалося дуже складним, адже ми вивчали дисципліни, які мені завжди важко давалися (математика, фізика) і одного разу під час пари з фізики я написала такі рядки (посміхається): «Сейчас меня ничто не вдохновляет, занятья эти все не для, и сердце так мое страдает….» Але промайнули 5,5 років і я з упевненістю можу сказати, що абсолютно не шкодую про вибір професії, адже біотехнологія це дуже перспективний напрямок, у якому можна сміливо рухатися уперед і знати, що без роботи ти не залишишся, головне, щоб було бажання щось робити  і чогось досягати.

Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Хочу сказати велике-велике дякую усім викладачам. Завдяки вам усім я стала сильнішою і зрозуміла, що не існує проблем і задач, які неможливо вирішити.

Ви усі щодня нас вчили не тільки дисциплінам, а просто як жити  у цьому світі і Ваші слова, Тетяно Павлівно, що морозиво треба купувати з ДСТУ з кінцевими цифрами 33 я пам’ятаю до сих пір (посміхається).

Усім студентам кафедри БТМ я бажаю великих успіхів і творчого натхнення у всіх сферах життя.

 

 

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка