Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА»

Федорченко Анастасія

У 2014 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом бакалавра з відзнакою за напрямом «Біотехнологія». Виконала дипломну роботу на тему «Виділення та оцінка функціонального стану лейкоцитів за цукрового діабету».

Нині (жовтень 2016 р.) працює хіміком-аналітиком відділу контролю якості науково-виробничого комплексу «Біофарма».

 В 2014 році я закінчувала бакалаврат кафедри біотехнології і мікробіології факультету біотехнології та екологічного контролю. Перед очима майорів світ повний можливостей і перспектив, який кликав мене швидше стати дорослішою і успішною. За 2 роки наукової роботи в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, де я виконувала бакалаврську роботу, я не тільки навчилася вмінням науковця, але й спробувала працювати руками, як хімік. А після успішного стажування в компанії «Pfizer» в мене не було сумнівів, коли мене запросили на співбесіду у ПрАТ «Біофарма» для прийняття на роботу на посаду хіміка-аналітика, що й цей іспит я пройду на відмінно. Так і сталося, і ось вже більше 2-х років я працюю на підприємстві. За цей час я встигла не тільки отримати такий потрібний досвід, а й зарекомендувала себе як сумлінний і дуже розумний співробітник, даючи зрозуміти своєму керівництву, яких студентів навчають на кафедрі. А в цьому році на День фармацевтичної галузі моя праця була відзначена подякою від керівництва підприємства. Але про рідний університет і кафедру я не забула, і на початку 2016 р. поступила до магістратури на заочну форму навчання. Адже в моїй роботі набувати нових знань і навиків є дуже важливим пунктом для успішного росту. Крім знань, що я отримую в університеті, я достатньо часто відвідую семінари та тренінги, які дають новітні знання зі світу фармацевтичного бізнесу. А в подальшому я сподіваюся й далі рухатися щаблями фармацевтичної галузі в Україні, або й за її межами

 

 

Кокоєва Любов

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Дипломну роботу на тему: «Використання мікробних паливних елементів для отримання біоелектрики» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.

Нині (березень 2018 р.) працюю фахівцем з реєстрації у медичній регуляторній службі ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА».

Як змінилося життя після закінчення університету?

Після завершення навчання в університеті життя звісно змінилося, адже я стала на шлях дорослого життя, в якому щодня треба щось комусь доводити і показувати хто ти є і ким хочеш стати у майбутньому, але єдине моє кредо, яке залишилось незмінним і думаю залишиться незмінним і у майбутньому звучить так: «Сміливо до мрії йди та душу ти збережи».

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота полягає в реєстрації, перереєстрації та внесенні змін до реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, які виробляють на ФЗ «БІОФАРМА».

Важко було перший час, адже робота реєстратора передбачає взаємодію з державними регуляторними органами у сфері медицини, такими як: Державний експертний центр (ДЕЦ) України, МОЗ України та ін., але завдяки дружньому колективу колег, які у всьому мені допомагають я роблю перші свої кроки у світі РЕЄСТРАЦІЇ і сподіваюсь, що у майбутньому ці кроки стануть впевненими і рішучими.

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Почну з того, що вступивши на перший курс, навчання мені здавалося дуже складним, адже ми вивчали дисципліни, які мені завжди важко давалися (математика, фізика) і одного разу під час пари з фізики я написала такі рядки (посміхається): «Сейчас меня ничто не вдохновляет, занятья эти все не для, и сердце так мое страдает….» Але промайнули 5,5 років і я з упевненістю можу сказати, що абсолютно не шкодую про вибір професії, адже біотехнологія це дуже перспективний напрямок, у якому можна сміливо рухатися уперед і знати, що без роботи ти не залишишся, головне, щоб було бажання щось робити  і чогось досягати.

Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Хочу сказати велике-велике дякую усім викладачам. Завдяки вам усім я стала сильнішою і зрозуміла, що не існує проблем і задач, які неможливо вирішити.

Ви усі щодня нас вчили не тільки дисциплінам, а просто як жити  у цьому світі і Ваші слова, Тетяно Павлівно, що морозиво треба купувати з ДСТУ з кінцевими цифрами 33 я пам’ятаю до сих пір (посміхається).

Усім студентам кафедри БТМ я бажаю великих успіхів і творчого натхнення у всіх сферах життя.

 

 

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка