Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Учасники студентського гуртка «Biotech» – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

23-24 квітня 2018 року на базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології», у якому взяли участь студенти з 26 вищих навчальних закладів України, серед яких і наші студенти-біотехнологи – магістранти І року навчання.
Відповідно до тем представлених наукових робіт конкурсанти були розподілені по секціях. У роботі секції «Технології хлібопекарських, кондитерських виробів і переробки зерна» презентували свої роботи Катерина Покойовець та Олена Українець (науковий керівник к.т.н., доцент Грегірчак Наталя Миколаївна).
Олена презентувала свою доповідь на тему «Мікробіологічний аналіз кондитерських кремів удосконаленої рецептури» а Катерина – «Мікробіологічна безпека хлібобулочних виробів з їстівним покриттям» та власне випечений хліб з пробіотичною плівкою. Членів комісії та присутніх зацікавили доповіді наших студентів, а також вони відмітили неймовірний смак хліба.
На засіданні галузевої конкурсної комісії за висновком рецензентів і результатами виступів учасників були обрані переможці, яких відзначили дипломами, грамотами та пам’ятними подарунками. Грамотами також відзначили наукових керівників переможців і членів галузевої конкурсної комісії.
Нам дуже приємно, що серед переможців конкурсу є і магістранти кафедри біотехнології і мікробіології, активні учасники студентського наукового гуртка «Biotech» – Катерина Покойовець та Олена Українець. Катерина була відзначена Дипломом ІІ ступеня, а Олена – Дипломом ІІІ ступеня, а їхній науковий керівник – Наталя Миколаївна була відзначена Грамотою за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
Щиро дякуємо організаторам конференції за чудово проведений час і вітаємо наших студентів із перемогою!
23-24 квітня 2018 року на базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології», у якому взяли участь студенти з 26 вищих навчальних закладів України, серед яких і наші студенти-біотехнологи – магістранти І року навчання.Відповідно до тем представлених наукових робіт конкурсанти були розподілені по секціях. У роботі секції «Технології хлібопекарських, кондитерських виробів і переробки зерна» презентували свої роботи Катерина Покойовець та Олена Українець (науковий керівник к.т.н., доцент Грегірчак Наталя Миколаївна). Олена презентувала свою доповідь на тему «Мікробіологічний аналіз кондитерських кремів удосконаленої рецептури» а Катерина – «Мікробіологічна безпека хлібобулочних виробів з їстівним покриттям» та власне випечений хліб з пробіотичною плівкою. Членів комісії та присутніх зацікавили доповіді наших студентів, а також вони відмітили неймовірний смак хліба.На засіданні галузевої конкурсної комісії за висновком рецензентів і результатами виступів учасників були обрані переможці, яких відзначили дипломами, грамотами та пам’ятними подарунками. Грамотами також відзначили наукових керівників переможців і членів галузевої конкурсної комісії. Нам дуже приємно, що серед переможців конкурсу є і магістранти кафедри біотехнології і мікробіології, активні учасники студентського наукового гуртка «Biotech» – Катерина Покойовець та Олена Українець. Катерина була відзначена Дипломом ІІ ступеня, а Олена – Дипломом ІІІ ступеня, а їхній науковий керівник – Наталя Миколаївна була відзначена Грамотою за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.Щиро дякуємо організаторам конференції за чудово проведений час і вітаємо наших студентів із перемогою!

Події у світлинах

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка