Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Участь у наукових конференціях – безцінний досвід

Ми вже розповідали як здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ прийняли участь у VІІІ науково-практичній конференції школи молодих науковців «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» АТ «Фармак», яка була присвячена 95-річному ювілею даної фармацевтичної компанії. Але, на жаль, через умови пандемії COVID-19, конференція проводилась в он-лайн режимі. У ній прийняли участь магістранти нашої кафедри: Назар Видасов, Софія Цапко, Юлія Лазюка, Світлана Бондарук і Аліна Кернер. Нині ця історія отримала продовження.

Нещодавно вийшов друком збірник матеріалів конференції, який учасники одразу отримали. Було дуже приємно, що в умовах пандемії та карантину АТ «Фармак» організував кур’єрську доставку матеріалів конференції за адресами проживання учасників. Окрім довгоочікуваного збірника усі учасники, які виступали на онлайн-конференції, отримали сертифікати за успішну усну доповідь по своїй тематиці. Серед надісланих матеріалів також був спеціальний випуск журналу «Український медичний часопис», у якому були висвітлені матеріали попередньої конференції школи молодих науковців, у якій також приймали участь наші студенти та аспіранти.

Особливо приємним і несподіваним для учасників були цінні призи від АТ «Фармак». Цього року це були грошові сертифікати для здійснення покупок на інтернет-платформі «Розетка», що дуже доречно, оскільки зараз, як ніколи, популярними є покупки через інтернет.

Дякуємо співробітникам та керівництву АТ «Фармак» за професійно організовану конференцію молодих науковців та бажаємо усім учасникам наукових досягнень та перемог!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка