Чотири місяці навчання після зимових свят не промайнули даремно, і не зважаючи на весняну погоду за вікном, яка манить на прогулянку до парку, учасники студентського наукового гуртка «BIOTECH» плідно працюють. Так, весною, з’являються не тільки перші квіточки, але й перші наукові здобутки як наймолодших «біотехівців», а й затятих «науковців-ветеранів».
Кожен день роботи у науково-дослідній лабораторії А-433 – це своєрідне випробовування на вміння знайти стерильний посуд «бо не вистачає для досліду трішки», вміння змусити непрацюючий чайник – працювати, вміння колег-науковців допомогти своїм товаришам дати гарну пораду. От так з кожним днем ми стаємо все більшою і дружною сім’єю, у якій є і свої проблеми, однак наші успіхи здатні затьмарити усі незгоди.
Так, за період після зимового навчання, наші юні науковці подали матеріали своєї роботи для висвітлення у матеріалах як вітчизняних, так і міжнародних конференцій, таких як ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Біотехнологія XXI століття» (Київ, «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), IV Міжнародна науково-практична конференція «Наука і медицина: сучасний погляд молоді» (Казахстан, Казахський національний медичний університет імені С.Д. Асфендіярова), ХХIV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» (Харків, Національний фармацевтичний університет).
Наймолодші науковці разом зі старшими колегами прийняли участь у роботі 83 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів та студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування у ХХІ столітті», де представили свої результати у вигляді стендових доповідей.
Гордістю гуртка цієї весни стали наші наступні учасники – магістранти Вороненко Андрій та Зусько Катерина, а також студентка 4 курсу Покойовець Катерина, результати плідних наукових робіт яких були представлені на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з біотехнології, що проходив на базі «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» та були нагороджені дипломами І та ІІ ступеня (http://btmb.com.ua/naukova-biotehnologiya-ii-tur-vseukrajinskogo-konkursu-studentskyh-naukovyh-robit).
Отож, підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що «біотехівська» весна дійсно ділом красна!